مجله خبری پرشین سازه

بانک اطلاعات ساختمانی چیست و چه کاربرد دارد

بانک اطلاعات ساختمان بر اساس تازه ترین روش های روز دنیا و به پشتوانه  خبره ترین پرسنل در زمینه بازاریابی و فروش اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرارمی دهد مجموعه اطلاعاتی شامل کلیه پروژه هایی که در حال حاظر در سطح شهر(تهران و حومه) در حال ساخت و با ذکر آدرس پروژه و مرحله ساخت در اختیار کاربران قرار می دهیم. در این تیم های مختلفی که بر روی بانک اطلاعاتی ساختمان ها کار می کنند، پرسنل بانک اطلاعات ساختمان در سطح شهر برای استخراج اطلاعات پروژه ها هستند. این اطلاعات شامل، آدرس پروژه، تعدادطبقات، تعداد واحد،  متراژ، نام سازنده، سرپرست به همراه شماره موبایل آنها  و مدیر پروژه همراه با عکس و کروکی آنها می باشد.

بانک اطلاعاتی ساختمان به منظور در اختیار قرار دادن قیمت به روز مصالح و خدمات ساختمانی و تولید و فروش و مصالح مورد نیاز ساختمان و به پشتوانه ی تیم های قوی و حرفه ای متشکل از پرسنل کارآزموده،و به صورت روزانه مراحل ساخت به روز در اختیار کاربران قرار می دهیم. 

بانک اطلاعات ساختمان به منظور شناسایی نیاز مشتریان و سهولت در خرید و امر بازاریابی و افزایش فروش شما، بانک های اطلاعات ساختمان، اطلاعات تمامی پروژه  های در حال ساخت سازنده ها را در بسته های مختلف برای شما فراهم آورده است. هدف از اجرای این سیستم ارتقای فروش و افزایش فروش بازار شما می باشد. لذا بر اساس این هدف خدمات متنوعی از جمله مشاوره فروش و بازاریابی، بازاریابی محصولات شما، معرفی نیاز های کارفرما ها به پنل  پیامک، پنل وایبر، ارسال ایمیل و.... می باشد.


مزایا استفاده از بانک اطلاعات ساختمان:

۱- دقیق ترین و بروز ترین بانک اطلاعات ساختمان

۲-کاهش هزینه ها برای معرفی خود و محصولات و عدم نیاز به استخدام ویزیتور و بازار یاب و افزایش فروش 

۳-یکی از مهم ترین موارد بانک اطلاعاتی، دقیق و به روز بودن انها

۴-جهت کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان، تیم های مختلف با رصد دقیق و مرتب  پرونده این امکان را دارند که دقیق ترین، به روزترین فایل ها را در اختیار شما همکاران گرامی قرار دهیم.

۴-فایل ها به صورت روزانه به روزرسانی می شوند و بیش از ۱۵۰ فایل در روز به بانک اطلاعات ساختمان اضافه می شود.

۵-با داشتن این اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به شناسایی پرونده هایی که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند، می باشد.

۶-در عصر سرعت لازم است جهت افزایش سهم خود از بازار رقابتی، سرعت خود را در بازاریابی و شناساندن خود به بازار اقدام کنید که با داشتن این اطلاعات امکان این موضوع میسر می شود.