مجله خبری پرشین سازه

مجتمع تجاری و اداری آرامیس

 پروژه تجاری اداری آرامیس در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ مترمربع با زیر بنای بالغ بر ۱۶۵۰۰ متر مربع در ۱۲ طبقه مشتمل بر ۳ طبقه تجاری، ۶ طبقه اداری، ۳ طبقه پارکینگ در حال احداث می باشداین مجتمع با رویکرد ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار، فضایی مناسب برای تجارت، محلی جذاب جهت خرید کالاو گذران اوقات فراغت طرح‌ریزی شده است.


مزایای پروژه آرامیس:

۱-دسترسی آسان از طریق بزرگراه امام علی (ع)، خط ۴ متروی تهران و سامانه اتوبوس های تندرو بی آر تی

۲-مالک و سازنده خوش سابقه و متخصص 

۳-اولین و بی نظیر ترین  پروژه در منطقه 

۴-بهره ‌مندی از تخصص بهترین مهندسین معمار 

۵-ویوی زیبا به  کوه‌های شمالی تهران برای واحدهای اداری

۶-مجهز به تجهیزات مدرن صنعت ساختمان 

۷-ورودی مجزا و اختصاصی برای واحدهای اداری  

۸-واحد پارکینگ  ۱۵۰

۹-ارتفاع سقف لابی ۶ متر برای واحدهای تجاری و ۴ متر برای واحدهای اداری

 

موقعیت پروژه تجاری آرامیس:

موقعیت پروژه آرامیس در شرق تهران و خیابان پیروزی یکی از معروف‌ترین خیابان‌های شهر تهران است. این خیابان از میدان شهدا آغاز و تا میدان کلاهدوز ادامه داشته و بزرگراه های بسیج و امام علی(ع) را قطع می‌کندساکنینی با درآمد متوسط رو به بالا را در برمی‌گیرد و به دلیل نزدیکی به بازار تهران تعداد زیادی از متمولین و معتمدین شهر تهران را در خود جای داده است.

امکانات پروژه ساختمانی آرامیس :


واحدهای تجاری این پروژه در حال ساخت:

مجتمع آرامیس دارای ۶۳ واحد تجاری در متراژ های مختلف و در سه طبقه زیر همکف، همکف و اول استچیدمان واحدهای تجاری به گونه‌ای است که مراجعان با بهره‌مندی حداکثری از زمان خود همه واحدها را بازدید نموده و سعی شده است ارزش‌های مکانی واحدها، اختلاف کمی داشته باشند. ارتفاع ۶ متر و مشاعات وسیع در طبقات تجاری از امتیازات منحصر به فرد آرامیس به حساب می آیند.


واحدهای اداری:

واحد های اداری پروژه  آرامیس  با توجه به رعایت تمامی استاندارهای لازم و با بهره مندی از خدمات و امکانات شایسته و چشمگیر، یقیناً محل حضور شرکت‌های صاحب نام متعددی خواهد بود. این واحد ها در ۶ طبقه مشتمل بر ۴۸ واحد اداری با متراژ حداقل ۸۰ متر مربع و با امکاناتی خاص همچون سیستم اعلام و اطفای حریق، برق اضطراری، آنتن مرکزی، خطوط تلفن داخلی، اینترنت مرکزی و... در حال احداث می‌باشند

واحدهای اداری مجتمع تجاری اداری آرامیس با چشم‌انداز فوق العاده به سمت شمال  با ویو به  کوه های شمالی و با ویو جنوبی دشت های جنوبی و زیبای تهران محلی مناسب برای کسب و کاری پرسود است. مجزا بودن ورودی واحدهای اداری از فضای تجاری و ارتفاع سقف ۴ متر در این طبقات، از امتیازاتی به حساب می آیند که در آرامیس مدنظر گرفته شده است.

فودکورت و رستوران‌  :

امروزه رستوران‌ها، کافه ها و فست فودها جذابیت و ملزومات مراکز خرید و ساختمان‌های بزرگ شده‌اند و این کاربری خیال مراجعه‌کنندگان و مالکان واحدهای اداری و کسبه تجاری را راحت می‌کند تا با کمال آرامش و بدون دغدغه تهیه غذا، به خرید و فعالیت اقتصادی بپردازندفودکورت در حال ساخت مجتمع آرامیس در کنار رستوران مجللی که در بالاترین طبقه آن احداث خواهد شد جذابیتی پر بازده برای آرامیس در جهت ایجاد پاخور خواهد بود

پارکینگ:

تامین پارکینگ کافی در مجتمع‌های تجاری اداری از دغدغه‌های مهم این روزهای شهر تهران است. مجتمع  آرامیس  با برخورداری از سه طبقه پارکینگ در طبقات ۲ تا ۴ و مدیریت صحیح در واگذاری و بهره‌برداری از آن، این مشکل را تا میزان زیادی مرتفع خواهد نمود تا مراجعان و مالکان، با آرامش از "مجموعه بازدید و در آن به فعالیت بپردازند.