مزایا و کاربرد بانک اطلاعات ساختمان پرشین

مزایا و کاربرد بانک اطلاعات ساختمان پرشین

مزایا و کاربرد بانک اطلاعات ساختمان پرشین

در این صفحه با مزایا و کاربرد بانک اطلاعات ساختمان پرشین آشنا می شوید:

  در دنیای ارتباطات و رقابت امروزه فروش و بازاریابی محصولات و مصالح ساختمانی و شیرآلات و... نسبت به گذشته دچار تغییر و تحولات اساسی گردیده و آشنایی با بازاریابی به منظور افزایش فروش مستلزم آشنایی با بانک های اطلاعاتی ساختمان میباشد. بانک اطلاعات ساختمان پرشین با بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازاریابی اینترنتی و متصل کردن فروشندگان مصالح ساختمانی و ابزار آلات و.. به سازندگان و برطرف کردن نیاز سازندگان مفتخر به رضایت مشتریان در این زمینه گردیده است.

  بانک اطلاعات ساختمان ها در حال ساخت پرشین در صدد بدست آوردن اطلاعات روزانه از پروژه ها در سطح شهر میباشد و به صورت آنلاین در اختیار فروشندگان محصولات و کسبه قرارمیدهد.

  مزایای استفاده از بانک اطلاعات ساختمان پرشین

  • تمامی اطلاعات به صورت روزانه آپدیت و بروزرسانی میشوند
  • جلوگیری از هزینه های گزاف برای معرفی محصولات به سازندگان (چاپ تبلیغات و... )
  • صرفه جویی در وقت و هزینه
  • سهولت در استفاده از سایت
  • افزایش چشم گیر در فروش با استفاده از شناساندن و معرفی محصولات به کارفرمایان
  • جلوگیری از اتلاف وقت کارفرمایان و سازندگان و همینطور درب محل اجرای پروژه محصولات و اقلام مورد نیاز خودرا دریافت میکنند

  کاربرد بانک اطلاعات ساختمان پرشین

  پروژه های بازاریابی شده درمنطقه مربوطه (در سایت بانک اطلاعات ساختمان پروژه ها براساس منطقه قابل تفکیک میباشند) و به منظور فروش در منطقه مورد نظر مراجعه فرمایید و اطلاعات ساختمان های مد نظر در مرحله های موجود ( تخریب و سفت کاری و نازک کاری و لوله کشی و... ) انتخاب نموده و از طریق روش های مختلف بازار یابی محصولات بدین روش انجام میپذیرد:

  ۱ -با استفاده از پنل پیامکی، در سایت شماره تماس سازندگان و کارفرمایان ثبت شده است و با استفاده از پیامک محصولات خود را به  سازندگان معرفی نمایید. با استفاده از این امکان پیامک های تبلیغاتی شما بسیارهدفمند میباشند.

  ۲-با استفاده از آدرس مشخص پروژه ها وکروکی ها در سایت بانک اطلاعات ساختمان پرشین میتونید به پروژه های مدنظر حضوری مراجعه کرده و محصولات خودرا معرفی نمایید.

  ۳- میتوانید با سازندگان تماس بگیرید و محصولات خود را معرفی کنید.

  هدف از احداث سایت بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه

  با استفاده پروژه های بازاریابی شده  کلیه ساختمان های در حال ساخت و نیمه کاره در سطح شهر تهران و حومه تهران به راحتی به شماره تماس سازندگان دسترسی کامل پیدا کنید. این بمنظور امنیت و آسایس و در عین حال افزایش سود فروشندگان راه اندازی شده و بطور مثال اگر بخواهیم بدون استفاده از سایت بانک اطلاعات شماره تماس سازندگان دسترسی پیدا کنیم ودر شلوغی شهر و ترافیک  در سطح شهر به پروژه های ساختمانی مراجعه کرده  و شماره تماس هریک را بدست آوریم تا محصولات را به روش های ذکر شده معرفی کنیم. بانک اطلاعات ساختمان پرشین به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و در کوتاه ترین زمان اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهد.

  پرسش و پاسخ‌های متداول

  کلیه حقوق برای شرکت پرشین سازه محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Persian Saze Ltd. Persian Saze Company ® , All Rights Reserved.