تبلیغات در پرشین سازه
پروژه‌های در حال ساخت شهرداری تهران
مدت زمان تقریبی برای مطالعه این مقاله: 12 دقیقه
امیتاز 5 از 3 رای

پروژه‌های در حال ساخت شهرداری تهران

مسئولیت‌های شهرداری تهران به‌عنوان پایتخت، نسبت به سایرنقاط کشور متفاوت بوده و مطمئناً این شهرداری درمعرض اجرای طرح‌های مختلف عمرانی خواهد بود. درواقع شهرداری تهران یکی از پرکارترین ارگان‌های کشور بوده و سالانه ده‌ها پروژه عمرانی مختلف را کلید میزند.

در این صفحه با پروژه‌های در حال ساخت شهرداری تهران آشنا می شوید:

  درهمین راستا شناخت این پروژه‌ها و آشنایی با اطلاعات تماس و سایر اطلاعات دیگر می‌تواند برای هر کسب‌وکاری بااهمیت باشد. چراکه با استفاده از یک بانک اطلاعاتی معتبر و خوش‌نام می‌توان به انواع پروژه‌های در حال ساخت تهران دست پیدا کرد و از این اطلاعات در راستای رونق کسب‌وکار و افزایش فروش محصولات و خدمات بهره برد.

  با توجه به این ارزش افتخار داریم که اعلام کنیم شرکت پرشین سازه بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی ساختمان‌های در حال ساخت کشور همان پایگاه داده‌ای است که شما به دنبال آن هستید؛ بنابراین برای آشنایی بیشتر با پروژه‌های در حال ساخت شهرداری تهران و خدمات پرشین سازه به‌عنوان یک بانک اطلاعاتی جامع با ما همراه باشید.

  معرفی پروژه‌های در حال ساخت شهرداری تهران

  به‌طورکلی شهرداری تهران در نظر دارد تا پایان سال ۹۹ هزار پروژه کوچک‌مقیاس را با بودجه‌ای ۲ هزارمیلیاردی در کنار پروژه‌های بزرگ شهر تهران اجرا و تکمیل نماید که دراین‌بین بخشی از پروژه‌های بزرگ شهرداری تهران نیز شامل موارد ذیل می‌باشد.

  ۱. پروژه مرمت و بازسازی مسجد ارگ

  مسجد ارگ نام یکی از مساجد مشهور و تاریخی شهر تهران واقع در میدان پانزده خرداد، محله پامنار است. این مسجد در سال ۱۳۲۸ به دست جمعی از بازاریان تهران در دوطبقه با مساحتی حدود ساخته شد.

  پروژه مرمت و ایمن‌سازی مسجد تاریخی ارگ شامل اقدامات مختلفی از قبیل سفت‌کاری، تکمیل سرویس‌های بهداشتی، کف‌سازی حیاط و شیب بندی می‌شود که سال گذشته، فاز نخست پروژه پیش از فرارسیدن ماه مبارک رمضان به اتمام رسید و طی آن ایمن‌سازی سقف حیاط مسجد باهدف رفع خطر از این سازه تاریخی صورت پذیرفت.

  بازپیرایی مسجد ارگ ازآن‌جهت حائز اهمیت است که از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین میدان تهران در دوران قاجار نام‌برده می‌شود. فروردین‌ماه ۱۳۹۸ بود که به دنبال بارندگی مستمر باران بخشی از طاقِ ضربی بازار میدان امین‌السلطان ریزش کرد. شهرداری تهران در پی این حادثه، نسبت به ایمن‌سازی محدوده اقدام نمود و حال نوبت به مرمت و بازپیرایی آن رسیده است.

  ۲. پروژه پلازای میدان امام خمینی

  به‌طور خلاصه پروژه ایجاد پلازای شهری در محوطه میدان امام خمینی شامل کف‌سازی میدان، احیا و بازگشایی خیابان پشت شهرداری، توجه به نحوه بارگیری مغازه‌های این محوطه، احداث و بازآفرینی خانه شهر (ساختمان بلدیه)، تصمیم‌گیری در مورد پل پیاده‌روسازی میدان، تغییر شبکه معابر، توجه به عرض مؤثر پیاده راه‌ها و هدایت آب‌های سطحی می‌باشد.

  میدان امام خمینی

  با توجه به تأکید بر احیای بافت تاریخی در محدوده میدان امام خمینی به‌منظور حفظ بافت مسکونی در این منطقه که به دلیل افزایش بافت تجاری و اداری در حال از دست رفتن است، املاک این منطقه نیز بناست تا به خدمات عمومی نظیر ایجاد فضای سبز و فروشگاه‌های محلی و… اختصاص یابند تا مشوقی برای ماندن شهروندان ساکن در این قسمت از شهر تهران شوند.

  ۳. پروژه مرمت و بازسازی خانه افشار

  عملیات مرمت و بازسازی خانه تاریخی افشار که در خیابان سمیه، شرق خیابان خاقانی واقع در منطقه ۷ تهران قرار دارد و تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت داشته است. خانه امیر خسرو افشار در زمره آثار ثبت‌شده ملی است و پروژه مرمت این خانه دارای بخش‌های مختلفی از قبیل احداث ساختمان دوطبقه ریاست با متراژ بیش از ۶۰۰ مترمربع، اتاق‌های اطراف محوطه و متعلقات آن با مساحت حدود ۴۰۰ مترمربع و نیز محوطه به متراژ ۴۰۰ مترمربع است.

  پروژه مرمت خانه افشار دارای بخش‌های مختلفی از قبیل احداث ساختمان دوطبقه ریاست با متراژ بیش از 600 مترمربع، اتاق‌های اطراف محوطه و متعلقات آن با مساحت حدود 400 مترمربع و نیز محوطه به متراژ 400 مترمربع است. به‌طورکلی از ابتدای سال 1399، 50 درصد از عملیات ابنیه ساختمان ریاست اجرایی شده و تلاش برای تکمیل نمای اصلی مجموعه نیز در دستور کار قرارگرفته است.

  ۴. پروژه مجموعه فرهنگی ساختمان خانه شهر

  مجموعه فرهنگی ساختمان خانه شهر (بلدیه) در تهران با زیربنایی در حدود ۱۸ هزار مترمربع در زمینی به متراژ ۴۹۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۸۰۰۰ مترمربع در ۴ طبقه توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در ضلع شمالی میدان امام خمینی (ره) در حال اجرا است که عملیات آن تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

  ساختمان بلدیه قرار است به محلی برای برگزاری رویدادهای مرتبط با برنامه‌ریزی شهر و گفت‌وگوی مردم و متولیان شهر تبدیل شود. این پروژه دارای امکانات فرهنگی و رفاهی شامل، سالن نمایش با ظرفیت ۳۶۰ نفر، کافه‌رستوران حدود ۱۰۰ نفر، عکاس‌خانه، شهر کتاب، کافه کتاب و گالری موزه است

  از ویژگی‌های مهم ساختمان خانه شهر می‌توان به ورودی مترو اشاره کرد که برای آسایش و رفاه مردم در طرح گنجانده‌شده و پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از این پروژه، ساختمان بلدیه سابق به قطب فرهنگی و گردشگری تبدیل‌شده و باعث توسعه گردشگری و جذب توریست در سطح منطقه و شهر تهران شود.

  ساختمان بلدیه

  ۵. ساختمان فروشگاه شهروند

  احداث ساختمان فروشگاه شهروند در منطقه ۷ تهران با عنوان ساختمان شهید علی اکبری با ۸۳ درصد پیشرفت، احداث و تکمیل اسکان کارگری و سوله بازیافت منطقه ۱۳ شهرداری تهران با ۸۲ درصد پیشرفت، سوله انبار منطقه ۱۳ شهرداری تهران با ۴۵ درصد پیشرفت، احداث و بازسازی مسیر براری (ضلع شرقی) با ۹۵ درصد پیشرفت، بازسازی و مرمت مسجد شیخ فضل‌الله نوری با ۱۲ درصد پیشرفت، پارکینگ ۵۵۰ واحدی امیرکبیر با ۵۳ درصد پیشرفت، محور نیلوفری (ساماندهی خط راه‌آهن) با ۱۱ درصد پیشرفت، پارکینگ ۳۹۰ واحدی باقری با ۹ درصد پیشرفت و بازسازی مجموعه‌های ورزشی (سازمان ورزش) با ۸۵ درصد پیشرفت ازجمله تلاش‌های سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران بوده که تا پایان سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهند رسید.

  این پروژه توسط سازمان شهرداری تهران استارت و با اتمام عملیات سفت‌کاری احداث ساختمان فروشگاه شهروند در خیابان شهید علی اکبری، پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه به مرز 60 درصد رسید. درواقع در ادامه عملیات تکمیل ساختمان فروشگاه شهروند خیابان شهید علی اکبری توسط سازمان عمرانی مناطق، اجرای عملیات بتن‌ریزی کف پارکینگ به اتمام رسیده و در حال حاضر تأسیسات برقی، لوله‌کشی و سیم‌کشی در حال نصب و تأسیسات مکانیکی نیز در دست خرید و نصب می‌باشد.

  ۶. پروژه بهسازی مسیر پیاده‌رو خیابان کریم‌خان زند

  ایجاد و بهسازی ۵۰۰ کیلومتر طول مسیرهای پیاده با اولویت بهسازی برای معلولین و ایجاد مسیرهای دوچرخه‌سواری در سطح شهر تهران (پیاده‌روسازی کریم‌خان) نیز با ۵۰ درصد پیشرفت همراه بوده است. به‌تازگی نقشه‌های اجرایی مسیرهای پیاده و دوچرخه در مناطق ۱، ۲، ۴ و ۶ علاوه بر معاونت فنی و عمرانی به تائید معاونت‌های هماهنگی امور مناطق، حمل‌ونقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط‌زیست و شهرسازی و معماری نیز رسیده و برای اجرا تا پایان آبان ماه امسال ابلاغ‌شده است.

  به‌طورکلی از نیمه سال ۱۳۹۹ مرحله اول عملیات عمرانی در این معبر شروع‌شده و کارهای مربوط به بتن روسازی پیاده‌رو با استفاده از افزودنی‌های پلیمری خاص در حال انجام است که با این کار مقاومت بتن در برابر سایش و فرسایش افزایش می‌یابد. جالب است بدانید که در مراحل بعدی از رنگ‌دانه‌های پلیمری برای افزایش زیبایی بصری استفاده می‌شود. درواقع پروژه بهسازی مسیر پیاده‌رو و ایجاد مسیر دوچرخه در ۲ ضلع شمالی و جنوبی خیابان کریم‌خان زند حدفاصل میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفتم تیر در حال اجرا می‌باشد.

  بانک اطلاعات ساختمان چیست؟

  بانک اطلاعات ساختمان‌ها، مجموعه‌ای از دقیق‌ترین اطلاعات ساختمان‌ها و پروژه‌ها در حال ساخت می‌باشد که این اطلاعات به‌صورت منظم و روزانه از سطح هر شهر گردآوری و طبقه‌بندی‌شده و در اختیار عموم قرار می‌گیرند. ویژگی مهمی که باعث تمایز این نوع از بانک‌های اطلاعاتی در مقایسه با دیگر بانک‌های اطلاعاتی می‌شود، طبقه‌بندی دقیق و تفکیکی بودن اطلاعات آن بر اساس منطقه، نوع و مرحله‌ای که پروژه در حال انجام است، می‌باشد. از دیگر مزایای بانک اطلاعات ساختمانی، وجود اطلاعات ویژه‌ای است که بازاریابی را بسیار ساده می‌نماید.

  به‌عنوان‌مثال، این بانک توانایی ارائه دادن دقیق موقعیت پروژه را بر روی نقشه به کاربران دارد تا اگر قصد بازاریابی حضوری را دارند، به‌راحتی به محل پروژه مراجعه نموده و با کارفرمای پروژه قرارداد همکاری منعقد نماید. همچنین این بانک‌های اطلاعاتی امکان استفاده از شماره تلفن و یا شماره موبایل کارفرمای پروژه را فراهم می‌کند که می‌توان برای بازاریابی غیرحضوری یا بازاریابی تلفنی از آن استفاده کرد.

  بیشتر بخوانید: بانک اطلاعات ساختمانی

  اهمیت بانک‌های اطلاعاتی

  امروزه اهمیت داده‌ها و بانک‌های اطلاعاتی در هیچ عرصه‌ای پوشیده نیست و زمانی که صحبت از جمع‌آوری و به‌روزرسانی اطلاعات در میان باشد، پای تعداد نیروی انسانی بالا و عملکرد آن‌ها به میان می‌آید و طبیعتاً عملکرد نیروی انسانی  همیشه دارای ضریب خطا بالا است. صرف‌نظر از مورد بالا عامل مهم‌تری نیز موردتوجه خواهد بود و آن اینکه تعداد نیروی انسانی بالا زمانی که می‌توان خیلی از پروسه‌های کاری را توسط نرم‌افزارهای کامپیوتری انجام داد، چیزی جز ایجاد هزینه اضافی برای شرکت و درنهایت قیمت تمام‌شده بالاتر برای مشتری نیست.

  جمع‌آوری اطلاعات ساختمان‌ها، به‌روزرسانی مداوم و بررسی و حذف اطلاعات غیر کارآمد، ازجمله فعالیت‌هایی است که بدون دانش فنی بالا  و داشتن نرم‌افزارهای قدرتمند و هوش مصنوعی کارآمد نخواهد بود؛ بنابراین با توجه به مشکلات مطرح‌شده یک بانک اطلاعاتی کارآمد و دقیق می‌تواند همان راه‌حلی باشد که این جنس از مشکلات را کنار خواهد زد.

  اطلاعات ساختمان درحال ساخت

  پرشین سازه یک بانک اطلاعاتی جامع با خدمات متنوع

  شرکت پرشین سازه به‌عنوان یک بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت در کنار اینکه یک بانک اطلاعاتی کامل از ساختمان‌های در حال ساخت، مشاغل و شماره تماس‌های کارفرمایان می‌باشد خدمات منحصربه‌فرد دیگری نیز شامل موارد زیر دارد که این خدمات به‌طور خلاصه شامل:

  ۱. ارائه پروژه‌های بازاریابی شده

  در این بخش پرشین سازه با توجه به خدمات و محصولات تولیدی شما، پروژه‌های بازاریابی مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بازدهی بیشتری داشته باشید. مزیت این پروژه‌ها این است که رقبای شما تا حد امکان حذف می‌شوند و شما سریع‌تر و راحت‌تر به پروژه موردنیاز کسب‌وکار خود می‌رسید.

  ۲. پنل ثبت مذاکرات

  این قابلیت از طریق درج تاریخ و ثبت توضیحات به‌صورت پیامکی و آنلاین، پیگیری‌ها را به‌صورت پیامکی و صوتی به شما یادآوری می‌کند.

  ۳. نصب اوراق تبلیغاتی

  تیم پرشین سازه تبلیغات کاغذی را در کوتاه‌ترین زمان و به‌صورت گسترده در سراسر نقاط تهران برای شما منتشر می‌کند.

  ۴. سایت سازه افزار

  سازه افزار به‌عنوان مرجع برای اطلاعات مشاغل صنعت ساختمان به شما این امکان را داده تا محصولات و خدماتتان را با اطلاعات کامل به بازار هدف خود در صنعت ساختمان شناسانده و همچنین در این مسیر پررنگ‌تر و موفق‌تر از همیشه قدم بردارید. رپورتاژ آگهی، انتشار بنر تبلیغاتی، درج تصویر، نوشتن رزومه کاری، درج کاتالوگ محصولات، مشخص کردن بازه قیمتی خدمات و درج آگهی‌های ویژه و ستاره‌دار ازجمله قابلیت‌هایی است که سازه افزار در این بستر برای شما فراهم کرده است.

  ۵. سایت سازه ادز

  سازه ادز بستری است برای بهتر و بیشتر دیده شدن شما در فضای دیجیتالی و آنلاین جهت پیشی گرفتن از رقبا و افزایش فروش است. سایت سازه ‌ادز یکی از زیرمجموعه‌های پرشین سازه است که به تولیدکنندگان صنعت ساختمانی و افراد فعال در حوزه‌های کاری دیگر امکان می‌دهد تا در فضای دیجیتال، محصولات خود را معرفی کرده و در بازار به بیشترین رشد دست پیدا کنند. تیم متخصص سازه ‌ادز با توجه به نیازهای شما به طراحی یک استراتژی کلی برای کسب‌وکار پرداخته و سپس با طراحی سایت، تولید محتوا مطابق با اصول سئو تحلیل داده‌های گوگل بر اساس میزان بازدید، به شما کمک می‌کند که در نتایج جستجو بهترین جایگاه را کسب کنید.

  ۶. خدمات رایگان

  پرشین سازه برای افزایش آگاهی عمومی در حوزه ساختمان، بخشی از امکانات و خدمات را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. از مجموعه این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هشت ساعت آموزش رایگان فروش و بازاریابی با رویکرد صنعت سازمان
  • هشت ساعت آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • امکان ثبت مذاکرات و پیگیری‌ها (CRM) باقابلیت آلارم پیامکی و آنلاین
  • پنل ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان باقابلیت‌های ویژه و ارسال پیامک انبوه برای جذب و ارتباط پایدار با مشتری
  • نصب صد عدد لیبل و کارتن پلاست رایگان در محل ساختمان‌های در حال ساخت
  • ارائه روزانه اطلاعات مناقصات ساختمانی در سطح کشور

  جمع‌بندی

  همان‌طور که میدانید ساختمان‌سازی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های زندگی مدرن بوده که هیچ‌گاه رو به اتمام نخواهد بود و همواره با پروژه‌های مختلفی چه زیر نظر شهرداری و چه به‌صورت خصوصی مواجه هستیم. در همین راستا حضور موفق در بازار ساختمان‌سازی و فعالیت در این بخش نیز نیاز به نگرش به‌روز و یافتن روش‌های جدید در خصوص بازاریابی دارد. ازاین‌روی شرکت پرشین سازه با تهیه شماره تلفن سازندگان و کارفرمایان پروژه‌ها و ساختمان‌های شهر تهران می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کسب‌وکار شما باشد.

  در این سایت شما را با بانک اطلاعات ساختمان‌ها و پروژه‌های در حال ساخت تهران و حومه، ویژگی‌ها، مزایا و روش‌های بازاریابی آشنا شده و می‌توانید ازاین‌پس بدون نگرانی در این خصوص، بازاریابی کسب‌وکار خود را به شیوه‌ای مدرن و امروزی با استفاده از شماره موبایل و اطلاعات سازندگان ساختمان پیش ببرید؛ و فروش محصولات و خدمات ساختمانی خود را با خرید این نوع بانک‌های اطلاعاتی تضمین کنید. در پایان امیدواریم که آشنایی با پروژه‌های در حال ساخت شهرداری تهران توانسته باشد مدرکی مهم در راستای اثبات اهمیت بانک‌های اطلاعاتی در حال ساخت برای شما عزیزان باشد.

  پرسش و پاسخ‌های متداول

  نظرات

  کلیه حقوق برای شرکت ارتباطات ماندگار پرشین محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Ertebatat Mandegar Persian Ltd. Ertebatat Mandegar Persian Company ® , All Rights Reserved.