تبلیغات در پرشین سازه
پروژه‌های بزرگ در حال ساخت تهران
مدت زمان تقریبی برای مطالعه این مقاله: 12 دقیقه
امیتاز 3 از 4 رای

پروژه‌های بزرگ در حال ساخت تهران

امروزه آشنایی و داشتن اطلاعات درباره‌ی پروژه‌های در حال ساخت تهران به یک نیاز اساسی برای همه‌کسانی که به‌نوعی شغل آن‌ها با صنعت ساختمان و ساختمان‌سازی گره‌خورده تبدیل‌شده است.

در این صفحه با پروژه‌های بزرگ در حال ساخت تهران آشنا می شوید:

  درواقع با تغییر و تحولاتی که طی چند سال اخیر در امر بازاریابی و تبلیغات شاهد هستیم بسیاری از سازندگان و کارفرمایان پروژه‌های بزرگ در حال ساخت تهران دیگر تمایلی به جست‌وجو در آگهی‌های تبلیغاتی ندارند و از شما طی یک بازاریابی هدفمند توقع تماس در زمان و مکان درست را دارند. حال با توجه به این مقدمه ممکن است از خود بپرسید که پروژه‌های بزرگ در حال ساخت چه نوع پروژه‌هایی هستند و چرا اطلاعات این دست ساختمان‌ها برای کسب‌وکارها بااهمیت است؟ پس برای پاسخ به این دست از سؤالات باید با پرشین سازه همراه باشید.

  منظور از پروژه‌های بزرگ در حال ساخت چیست؟

  به‌طورکلی انواع پروژه‌های عمرانی بزرگ و وسیع به دو بخش طرح‌های عمرانی بزرگ و ساخت‌وسازهای بزرگ شهری تقسیم می‌شوند.

  ۱. طرح‌های عمرانی

  یک طرح عمرانی شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های عمرانی است که بر اساس مطالعات فنی و اقتصادی و اجتماعی به‌وسیله دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود. هدف از این طرح‌ها، تحقق بخشیدن به برنامه‌های عمرانی بلندمدت است و معمولاً با بودجه‌ای معین و ظرف مدت معینی اجرا می‌گردند. بر اساس محل تأمین اعتبار، طرح‌های عمرانی یا شمول هستند که بودجه آن‌ها در قانون بودجه و مصوبه مجلس دیده‌شده است و یا خارج شمول هستند که بودجه آن‌ها از درآمدهای وزارت خانه‌ها و ارگان‌های دولتی تأمین می‌گردد. به‌طورکلی، طرح‌های عمرانی بزرگ را در سه دسته‌ی انتفاعی، غیرانتفاعی و مطالعاتی دسته‌بندی می‌کنند.

  بیشتر بخوانید: بام لند منطقه 22 تهران

  هدف از اجرای طرح‌های انتفاعی، کسب سود و درآمد است. این طرح‌ها، مدتی پس از بهره‌برداری باید بتوانند هزینه‌های جاری و هزینه استهلاک خود را تأمین و علاوه بر آن، سود متناسبی نیز ایجاد نمایند. طرح‌های غیرانتفاعی معمولاً برای گسترش رفاه و ایجاد زیرساخت‌های مختلف توسط دستگاه‌های اجرایی پیاده‌سازی می‌شوند و مجریان، از اجرای این طرح‌ها به دنبال کسب درآمد نیستند. طرح‌های مطالعاتی نیز اغلب بر اساس قراردادهایی بین مراکز علمی و دستگاه‌های اجرایی، انجام‌شده و هدف از آن‌ها، مطالعه و بررسی برخی موضوعات خاص است.

  ۲. ساخت‌وسازهای بزرگ شهری

  روزانه در هر شهر، ساخت‌وسازهای مختلفی انجام می‌شود و افراد و شرکت‌های گوناگون، با اهداف مختلفی مبادرت به اجرای انواع پروژه‌های عمرانی می‌کنند. ارکان ساخت‌وساز شهری شامل کارفرما، ناظر و مجری است. در حال حاضر مساحت کل بنا، اگر کمتر از ۳ هزار مترمربع باشد ناظر و مجری حقیقی خواهد بود و چنانچه بیشتر از ۳ هزار مترمربع باشد؛ در غالب طرح ساخت‌وساز بزرگ بوده و ناظر و مجری باید حقوقی ‌باشد.

  اهمیت بانک‌های اطلاعاتی پروژه‌های بزرگ

  امروزه اهمیت داده‌ها و بانک‌های اطلاعاتی در هیچ عرصه‌ای بر کسی پوشیده نیست و زمانی که صحبت از جمع‌آوری و به‌روزرسانی اطلاعات در میان باشد، پای تعداد نیروی انسانی بالا و عملکرد آن‌ها به میان می‌آید و طبیعتاً عملکرد نیروی انسانی  همیشه دارای ضریب خطا بالا است. صرف‌نظر از مورد بالا عامل مهم‌تری نیز موردتوجه خواهد بود و آن اینکه تعداد نیروی انسانی بالا زمانی که می‌توان خیلی از پروسه‌های کاری را توسط نرم‌افزارهای کامپیوتری انجام داد، چیزی جز ایجاد هزینه اضافی برای شرکت و درنهایت قیمت تمام‌شده بالاتر برای مشتری نیست.

  جمع‌آوری اطلاعات پروژه‌های بزرگ، به‌روزرسانی مداوم و بررسی و حذف اطلاعات غیر کارآمد، ازجمله فعالیت‌هایی است که بدون دانش فنی بالا و داشتن نرم‌افزارهای قدرتمند و هوش مصنوعی کارآمد نخواهد بود؛ بنابراین با توجه به مشکلات مطرح‌شده یک بانک اطلاعاتی کارآمد و دقیق از پروژه‌های بزرگ می‌تواند همان راه‌حلی باشد که این جنس از مشکلات را کنار خواهد زد. بانک‌های اطلاعاتی پروژه‌های بزرگ می‌توانند بازار موردنیاز شما را فراهم و میزان درآمد شما را از پروژه‌های بزرگ سطح تهران بالا ببرند.

  بازاریابی هدفمند و اطلاعات پروژه‌های بزرگ در حال ساخت

  بازاریابی هدفمند عبارت است از ارتباط مستقیم با ساختمان‌ساز و یا شخص تصمیم‌گیرنده یکی از اصولی‌ترین و جدیدترین شیوه‌های نوین بازاریابی برای افراد فعال در این صنعت است. این نوع بازاریابی ازجمله پربازده‌ترین نوع بازاریابی در دنیا است که هزینه‌های شما را به‌شدت کاهش می‌دهد؛ و در عوض بازدهی بالا و کسب درآمد فوق‌العاده‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد.

  در همین راستا برای شرکت‌ها و کسانی که با صنعت ساختمان تهران در ارتباط هستند اولین کاری که باید انجام دهید تهیه اطلاعات و شماره سازندگان ساختمان‌ها و پروژه‌های بزرگ تهران است و در مرحله بعدی نیاز به بررسی نیازهای مشتری بالقوه است.

  پروژه های بزرگ تهران

  یک بانک اطلاعاتی ساختمان دقیقاً چه‌کاری انجام می‌دهد؟

  بانک‌های اطلاعات با گردآوری اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت همراه با اطلاعات سازندگان ساختمان‌ها و پروژه‌های بزرگ، انبوه‌سازان و مجریان ساختمانی در سطح هر شهری، افراد را در راستای افزایش فروش و بازاریابی کالاهای ساختمانی همراهی می‌کنند. بانک‌های صنعت ساختمان اطلاعات را به تفکیک و بر مبنای مرحله ساخت شامل: تخریب، گودبرداری، فونداسیون، اسکلت‌بندی فلزی و اسکلت‌بندی بتنی، دیوارچینی، گچ‌وخاک، نازک‌کاری و ظریف‌کاری دسته‌بندی کرده و پروژه‌های تکمیل و یا پایان‌یافته را به همراه تصویر آن پروژه در تاریخ آخرین بازدید جهت تشخیص دقیق مرحله کاری ساختمان ارائه می‌دهند. از دیگر مزایای بانک‌های اطلاعاتی ساختمان ارائه اطلاعات عمومی ساختمان شامل: آدرس دقیق پروژه، نام کارفرما، شماره ثابت و در اکثر ساختمان‌ها شماره همراه کارفرما، تعداد طبقات و واحدها، تاریخ آخرین بازدید حضوری و … می‌باشد که قابلیت جستجو، دسته‌بندی نیز دارد.

  بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت پرشین سازه چیست؟

  بانک اطلاعات ساختمان‌ها، مجموعه‌ای از دقیق‌ترین اطلاعات ساختمان‌ها و پروژه‌ها در حال ساخت می‌باشد که این اطلاعات به‌صورت منظم و روزانه از سطح هر شهر گردآوری و طبقه‌بندی‌شده و در اختیار عموم قرار می‌گیرند. ویژگی مهمی که باعث تمایز این نوع از بانک‌های اطلاعاتی در مقایسه با دیگر بانک‌های اطلاعاتی می‌شود، طبقه‌بندی دقیق و تفکیکی بودن اطلاعات آن بر اساس منطقه، نوع و مرحله‌ای که پروژه در حال انجام است، می‌باشد. از دیگر مزایای بانک اطلاعات ساختمانی، وجود اطلاعات ویژه‌ای است که بازاریابی را بسیار ساده می‌نماید.

  به‌عنوان‌مثال، این بانک توانایی ارائه دادن دقیق موقعیت پروژه را بر روی نقشه به کاربران دارد تا اگر قصد بازاریابی حضوری را دارند، به‌راحتی به محل پروژه مراجعه نموده و با کارفرمای پروژه قرارداد همکاری منعقد نماید. همچنین این بانک‌های اطلاعاتی امکان استفاده از شماره تلفن و یا شماره موبایل کارفرمای پروژه را فراهم می‌کند که می‌توان برای بازاریابی غیرحضوری یا بازاریابی تلفنی از آن استفاده کرد.

  مشاهده کنید: قیمت به روز تیرآهن

  مزایای استفاده از بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت پرشین سازه

  1. از دقیق‌ترین و بروزترین اطلاعات در حوزه‌ی صنعت ساختمان آگاه می‌شوید.
  2. با کاهش چشمگیر هزینه‌ها برای معرفی محصولات و عدم نیاز به استخدام ویزیتور و بازاریاب به‌منظور افزایش فروش مواجه می‌شوید.
  3. کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان (درواقع در بانک‌های اطلاعاتی تیم‌های مختلف با رصد دقیق و مرتب  پرونده‌ها این امکان را فراهم می‌کنند تا دقیق‌ترین و به‌روزترین فایل‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهند).
  4. بانک‌های اطلاعاتی از این امکان بهره‌مندند که فایل‌ها را به‌صورت روزانه به‌روزرسانی می‌کنند.
  5. با داشتن این اطلاعات در کوتاه‌ترین زمان ممکن قادر به شناسایی پرونده‌هایی که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند، می‌باشید.
  6. در عصر سرعت لازم است جهت افزایش سهم خود از بازار رقابتی، سرعت خود را در بازاریابی و شناساندن خود به بازار بالا ببرید که با داشتن این اطلاعات این امکان میسر می‌شود.

  دستیابی به بازاریابی هدفمند با پرشین سازه

  به‌طورکلی کسب‌وکارهایی که از چرخه بازار کنار رفته‌اند، همگی در زمینه بازاریابی تخصص کافی را نداشته‌اند و یا حاضر به هزینه کردن در این زمینه نبوده‌اند. استراتژی بازاریابی هدفمند مخاطبانی که آمادگی لازم برای خرید خدمات یا محصولات را دارند، شناسایی می‌کند و یک گروه را به‌عنوان گروه هدف در نظر می‌گیرد و برای آن‌ها خدمات یا محصولاتی را ایجاد می‌کند که بیشترین نزدیکی را با نیاز آن‌ها دارد. در استراتژی بازاریابی هدفمند سعی می‌شود تا ارزش‌های پیشنهادی متناسب با نیاز مخاطبان بهینه شود و کارکرد محصولات را بنا به نیاز بازار هدف ارتقا می‌بخشند. با شناسایی این گروه‌های کلیدی از مشتریان، شرکت‌ها کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود را برای گروه‌های موردنظر توسعه می‌دهند و سعی می‌کنند با آگهی بخشی و اطلاع‌رسانی، مخاطبان را برای استفاده از محصولات یا خدمات خود ترغیب نمایند.

  دراین‌بین استفاده از شماره موبایل کارفرمایان پروژه‌های بزرگ در حال ساخت در تهران یکی از شیوه‌های نوینِ بازاریابی هدفمند برای صنایع و مراکز ساختمان‌سازی، فعال در زمینه ساختمان‌سازی و کارجویان این صنعت می‌باشد. این روش از بازاریابی دقیقاً در دسته‌بندی بازاریابی هدفمند قرار می‌گیرد و می‌تواند گزینه‌ای بسیار پربازده به شمار رود، یک بانک اطلاعات ساختمان معتبر با برخورداری از شماره سازندگان تهران می‌تواند شما را در امر بازاریابی هدفمند بیشتر آشنا کند.

  در دنیای امروز که بازاریابی حرف اول را می‌زند، بازاریابی هدفمند گزینه‌ای است که هزینه‌های شرکت‌ها را کاهش داده و در عوض با افزایش میزان فروش یک شرکت، نقش مهمی در رونق کسب‌وکار آن‌ها بازی می‌کند. یکی از ملزوماتی که بازاریابی هدفمند برای صاحبان کسب‌وکارها مانند کسب‌وکارهای ساختمانی را درگیر می‌کند، به دست آوردن شماره موبایل کارفرمایان پروژه‌های بزرگ می‌باشد. درواقع این پکیج جامع و ارزشمند که برای یک بازاریابی هدفمند، پرسود و زودبازده مناسب است و به‌نوعی سرمایه‌گذاری در زمینه توسعه کسب‌وکار به شمار می‌رود.

  چرا انتخاب بانک اطلاعات پرشین سازه؟

  به‌طورقطع بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه جامع‌ترین پلتفرم اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت کشور می‌باشد. درواقع شرکت پرشین سازه با جمع‌آوری حدود 22500 پروژه و ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز ساختمان‌های در حال ساخت، اولین و جامع‌ترین بانک اطلاعات ساختمانی در سطح تهران و حومه‌ی تهران می‌باشد. این اطلاعات شامل شماره تماس سازنده، مرحله کار، آدرس پروژه، تصویر پروژه، تعداد طبقات و واحدها، متراژ، نقشه گوگل‌مپ و غیره می‌باشد. جالب است بدانید که طی این فرایند اطلاعات به‌طور مرتب و مداوم آپدیت شده و روزانه 50 مورد پروژه جدید به این تعداد اضافه می‌گردد. یک پایگاه داده معتبر و به‌روز که می‌تواند نیازهای مشتری را به‌سرعت شناخته و آنچه موردنیاز است را به کاربران گرامی ارائه دهد.

  پروژه های بزرگ در حال ساخت

  اهمیت تبلیغات مؤثر

  مهم‌ترین کار صنعت تبلیغات، ارائه‌ی تبلیغاتی مناسب و ویژه برای مشتریان می‌باشد، به‌طوری‌که باهدف قرار دادن مخاطب محصول و ارائه‌ی یک تبلیغ کارآمد از محصول خود، می‌توان به‌راحتی مشتری را از خدمات و محصولات خودآگاه نمود و فروش را انجام داد. حال‌آنکه یک تبلیغ هدفمند اول‌ازهمه نیازمند اطلاعاتی دقیق از مشتری می‌باشد تا بازدهی بیشتر و ازنظر بازگشت اقتصادی به‌صرفه باشد، درنتیجه با دانستن اطلاعاتی چون زمینه‌ی فعالیت، علایق مشتری و از همه مهم‌تر اطلاعات ارتباطی آن نظیر آدرس، شماره‌ی همراه و ... فاکتورهای لازم برای یک تبلیغ هدفمند کامل می‌شود.

  در این میان گروه‌های اطلاعاتی مختلف با جمع‌آوری اطلاعات دقیق و بروز از مشتریان مشاغل مختلف و ارائه‌ی بانک‌های اطلاعاتی متنوعی از قبیل بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت، بانک اطلاعات ساختمان‌های نیمه ساخته، بانک اطلاعات مشاغل ساختمانی، بانک شماره موبایل، بانک اطلاعات مهندسان ساختمانی، بانک اطلاعات کارفرمایان پروژه‌های ساختمانی و... شما را در انجام تبلیغات هدفمند کمک خواهد کرد؛ بنابراین انتخاب چنین گروه‌هایی می‌تواند تأثیر کاملاً مثبتی روی کسب‌وکار شما داشته باشد.

  فناوری‌های جدید در کنار کسب‌وکارها

  باور اینکه فناوری‌های نوین می‌توانند حتی سنتی‌ترین کارهای دنیا را دچار تحول کنند درگذشته نه‌چندان دور برای هرکسی کمی سخت به نظر می‌رسید! اما امروز می‌توان مثال‌های همه‌گیری در تغییر نوع کسب‌وکارها نام برد، مثال‌هایی از جنس بنگاه‌های معاملات ملکی، سوپرمارکت‌ها و یا سرویس‌های تاکسی‌رانی. در ابتدای صاحبان این‌گونه کسب‌وکارها در مقابل تغییرات مقاومت کرده و سعی در اثبات ناکارآمد بودن روش‌های جدید می‌کردند و حتی در مواردی اقدام به تخریب کسب‌وکارهای جدید می‌زدند؛ اما خیلی زود این مسئله تغییر رویه داد و درنهایت کیفیت و خدمات مستمر در این نوع جدید از کسب‌وکار همراه با امکان نظارت بر رضایت مشتری دیدگاه صاحبان کسب‌وکارهای سنتی را به‌کلی تحت‌الشعاع قرار داد.

  سخن پایانی

  به‌طورکلی دسترسی به بانک اطلاعاتی جامعی چه در حوزه ساخت‌وسازهای کوچک و چه در حوزه پروژه‌های عمرانی بزرگ می‌تواند نقش بسیار باارزشی در یک بازاریابی هدفمند برای کسب‌وکار شما داشته باشد. همچنین آگاهی از پروژه‌ها و طرح‌های بزرگ عمرانی در تهران می‌تواند قراردادهای مالی بزرگ و عمده‌ای را برای کسب‌وکار شما رقم بزند؛ بنابراین در چنین مواقعی اهمیت یک بانک اطلاعاتی معتبر همانند بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت پرشین سازه مشخص و شما را برای یک بازاریابی هدفمند مجهز می‌کند. در پایان امیدواریم که مقاله پیش رو برطرف‌کننده نیاز شما بوده باشد.

  پرسش و پاسخ‌های متداول

  نظرات

  کلیه حقوق برای شرکت ارتباطات ماندگار پرشین محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Ertebatat Mandegar Persian Ltd. Ertebatat Mandegar Persian Company ® , All Rights Reserved.