مجله خبری پرشین سازه

پروژه تجاری بام سنتر نیایش

پروژه بام سنتر نیایش از پروژه های احداث ساختمانهای لوکس و مدرن می باشد که  این پروژه در منطقه ای زیبا در شمال غرب تهران واقع است و از نظر دسترسی محلی دسترسی بسیار خوبی به اتوبان های نیایش و همت و ستاری و حکیم دارد.پروژه بام سنتر نیایش یکی از مراکز بزرگ تجاری در غرب تهران و در بزرگراه نیایش، تقاطع جنت آباد می باشد که در زمینی به مساحت ۷۰۹۰متر مربع واقع شده و دارای زیربنایی با مساحت حدوداً ۶۷۹۵۶ متر مربع می باشد. این پروژه ساختمانی یکی از مراکز بزرگ تجاری در غرب تهران و در اتوبان نیایش، تقاطع خیابان جنت آباد می‌باشد.

مجتمع تجاری بام سنتر نیایش در حال اجرا و ساخت دارای یک طبقه رستوران و کافی شاپ، یک طبقه هایپر مارکت و فروشگاه، یک طبقه شهربازی، سه طبقه واحدهای تجاری (فروشگاه) و سایر فضاهای تفریحی گردشگری است که با طراحی منحصر به فرد و متفاوتی توسط گروه بام در دست اجرا است.


جزئیات بام سنتر نیایش :

مساحت این پروژه تجاری در حال ساخت با زیربنایی در حدود ۶۷۹۵۶ مترمربع داردمجتمع تجاری بام سنتر در ۱۳طبقه و در مجموع ۶۴ واحد تقسیم گردیده است و تعداد پارکینگ های تامین شده ۷۹عدد می باشد. مساحت سالن اجتماعات۸۹ (متر مربع) و همچنین سازه این بنا اسکلت فلزی بود و نمای طراحی شده بام سنتر نیایش ترکیبی از سنگ و سیمان  می باشد و سیستم گرمایشی و سرمایشی : چیلر تعبیه شده است.