پروژه تجاری بام سنتر نیایش
مدت زمان تقریبی برای مطالعه این مقاله: 1 دقیقه
امیتاز 4 از 4 رای

پروژه تجاری بام سنتر نیایش

در این مقاله با پروژه تجاری بام سنتر نیایش و جزئیات آن بیشتر آشنا می‌شوید.

در این صفحه با پروژه تجاری بام سنتر نیایش آشنا می شوید:

  پروژه بام سنتر نیایش از پروژه‌های احداث ساختمان‌های لوکس و مدرن می‌باشد که این پروژه در منطقه‌ای زیبا در شمال غرب تهران واقع‌شده است و ازنظر دسترسی محلی دسترسی بسیار خوبی به اتوبان‌های نیایش و همت و ستاری و حکیم دارد. پروژه بام سنتر نیایش یکی از مراکز بزرگ تجاری در غرب تهران و در بزرگراه نیایش، تقاطع جنت‌آباد می‌باشد که در زمینی به مساحت ۷۰۹۰ مترمربع واقع‌شده و دارای زیربنایی با مساحت حدوداً ۶۷۹۵۶ مترمربع می‌باشد.

  مجتمع تجاری بام سنتر نیایش در حال اجرا و ساخت بوده و دارای یک طبقه رستوران و کافی‌شاپ، یک طبقه هایپر مارکت و فروشگاه، یک طبقه شهربازی، سه‌طبقه واحدهای تجاری (فروشگاه) و سایر فضاهای تفریحی گردشگری است که با طراحی منحصربه‌فرد و متفاوتی توسط گروه بام در دست اجرا است.

  جزئیات بام سنتر نیایش

  مجتمع تجاری بام سنتر در ۱۳ طبقه و درمجموع ۶۴ واحد تقسیم گردیده است و تعداد پارکینگ‌های تأمین‌شده ۷۹ عدد می‌باشد. مساحت سالن اجتماعات ۸۹ (مترمربع) و همچنین سازه این بنا اسکلت فلزی بود و نمای طراحی‌شده بام سنتر نیایش ترکیبی از سنگ و سیمان می‌باشد و برای سیستم گرمایشی و سرمایشی آن چیلر تعبیه‌شده است.

  درصورتی‌که در حوزه صنعت ساختمان فعالیت می‌نمایید، پیشنهاد می‌شود با بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت پرشین سازه آشنا شوید.

  پرسش و پاسخ‌های متداول

  نظرات

  کلیه حقوق برای شرکت ارتباطات ماندگار پرشین محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Ertebatat Mandegar Persian Ltd. Ertebatat Mandegar Persian Company ® , All Rights Reserved.