پروژه تجاری و اداری آیرانا در منطقه 22
مدت زمان تقریبی برای مطالعه این مقاله: 2 دقیقه
امیتاز 4 از 3 رای

پروژه تجاری و اداری آیرانا در منطقه 22

پروژه تجاری و اداری آیرانا در منطقه 22 کاربری های مختلف آن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

در این صفحه با پروژه تجاری و اداری آیرانا در منطقه 22 آشنا می شوید:

  پروژه تجاری و اداری آیرانا به‌عنوان بلندمرتبه‌ترین برج اداری و تجاری منطقه ۲۲، در استثنائی‌ترین مکان منطقه ۲۲ قرارگرفته است که با دسترسی از چهار طرف به موقعیتی ممتاز تبدیل‌شده و با چشم‌انداز همیشگی خود به دریاچه زیبای چیتگر و پارک مجاور آن آینده‌ای فوق‌العاده درخشان را در انتظار دارد.

  پروژه تجاری و اداری آیرانا با ۳۴ طبقه و مساحت ۷۲۰۰ مترمربع، بلندمرتبه‌ترین سازه تجاری و اداری منطقه بوده که با پیش‌بینی گنجایش ۲۲۰۰ دستگاه خودرو، نیازهای خدمات شهری را به‌خوبی برآورده می‌نماید.

  موقعیت جغرافیایی پروژه تجاری و اداری آیرانا

  این پروژه در حاشیه شمالی دریاچه چیتگر و در موقعیتی کم‌نظیر، واقع در منطقه ۲۲ شهرداری تهران (شهرک راه‌آهن) پیش‌بینی‌شده و با آبگیری دریاچه دارای دید زیبا و موقعیت تفریحی، توریستی مناسبی می‌باشد. این پروژه به دلیل نزدیکی به بزرگراه همت و حکیم ازنظر راه دسترسی به شرق تهران و مرکز شهر و کرج موقعیت مناسبی دارد. به دلیل واقع‌شدن مجموعه در منطقه با بافت نو، پیش‌بینی ارتباطات مناسب شهری و طراحی و اجرای شریان‌های حیاتی شهری مطابق آخرین ضوابط مصوب انجام‌شده است.

  موقعیت ممتاز و استثنایی پروژه در بهترین نقطه محور تجاری و اداری چهارباغ، نزدیکی به امتداد بزرگراه حکیم و دریاچه چیتگر، از ویژگی‌های برجسته پروژه به شمار می‌رود، به‌طوری‌که بهره‌برداری از هریک از طرح‌های مزبور («دریاچه چیتگر-شهدای خلیج‌فارس»، «تجمیع برخی از اصناف تهران و رونق اقتصادی آن»، «امتداد بزرگراه حکیم» و برخی دیگر از پروژه‌های تجاری، تفریحی، مواصلاتی و …) می‌تواند تأثیر به سزایی در افزایش درآمد پروژه تجاری و اداری آیرانا برجای گذارد.

  ویژگی‌ها و مشخصات اجرایی پروژه آیرانا

  برای ساختمان ۱۳ طبقه پارکینگ و ۱۰ طبقه مختلط تجاری در نظر گرفته‌شده است ۱۰ طبقه اداری و نیز سطح زیربنای هر طبقه متفاوت می‌باشد.

  امکانات پروژه تجاری و اداری آیرانا

  ۱. پارکینگ و تأسیسات

  بر اساس برآورد صورت گرفته، ۲۲۰۵ پارکینگ برای این مجموعه ساخته خواهد شد. همچنین تأسیسات این مجموعه در بخشی از طبقه ۳- و ۴- و طبقه نهم قرار خواهد گرفت.

  2. کاربری تجاری و شهربازی

  طبقات منفی ۲ تا مثبت ۳، مثبت ۷ و ۸ و طبقه ۲۰، با کاربری تجاری این مجموعه می‌باشند. ضمناً‌ در طبقات ۴، ۵ و ۶ این مجموعه شهربازی ساخته خواهد شد.

  3. کاربری اداری

  قرار است در طبقات دهم تا نوزدهم واحدهای اداری این مجموعه ساخته شوند.

  پروژه تجاری و اداری آریانا به‌عنوان طرح‌های ملی موجود در منطقه ۲۲ سایر طرح‌های تفریحی و گردشگری حاشیه دریاچه چیتگر و داخل پارک، پروژه احداث ۳۰۰۰ هکتار مجموعه تفریحی ـ گردشگری در قسمت بالادست و ضلع شمالی منطقه ۲۲، باغ گیاه‌شناسی، پارک فناوری، مسیل وردآورد و … همگی از نقاط قوت موجود و در دست مطالعه در منطقه ۲۲ می‌باشند.

  درصورتی‌که در حوزه صنعت ساختمان فعالیت می‌نمایید، پیشنهاد می‌شود با بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت پرشین سازه آشنا شوید.

  پرسش و پاسخ‌های متداول

  نظرات

  کلیه حقوق برای شرکت ارتباطات ماندگار پرشین محفوظ می باشد.

  Copyright © 2019 Ertebatat Mandegar Persian Ltd. Ertebatat Mandegar Persian Company ® , All Rights Reserved.