قیمت تیرآهن | قیمت روز آهن | قیمت لحظه ای تیرآهن

قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن از تمامی برند‌ها و کارخانجات تولید کننده تیرآهن در لیست قیمت لحظه ای تیرآهن زیر قابل مشاهده می باشد.
امیتاز 4 از 20 رای
تبلیغات در پرشین سازه

قیمت تیرآهن | قیمت روز آهن | قیمت لحظه ای تیرآهن

همان‌طور که می‌دانید تیرآهن یکی از قطعات مهم برای ساخت ساختمان یا هر سازه دیگری است. استفاده از این قطعه باعث می‌شود که ساختمان استحکام بسیار زیادی پیدا کند و مقاومت آن در برابر زمین‌لرزه بیشتر شود. این قطعه معمولاً در شاخه‌های 12 متری به فروش می‌رسد و اگر کمتر از این اندازه بخواهید باید سفارش خاص بدهید و شاید به‌صورت آماده چنین متراژی را پیدا نکنید. این قطعه ساختمانی را می‌توانید از اصناف و بازار آهن یا فروشگاه‌های معتبر آنلاین خریداری کنید، زیرا اخیراً استارت آپ‌های زیادی در این حوزه وارد فعالیت شده‌اند و امکان خرید آنلاین نیز فراهم‌شده است.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره مشخصات این قطعه مهم ساختمانی و روش‌های مطمئن خرید آن به دست آورید.

انواع آهن

این قطعات ساختمانی انواع مختلفی دارند که برای هر ساختمان یک یا چند نوع از آن‌ها استفاده می‌شود. این فلزات یکی از اجزای اصلی بدنه ساختمان هستند و فشار زیادی روی آن‌ها است؛ بنابراین باید از استحکام و مقاومت زیادی برخوردار باشند. این قطعه در ساختمان‌سازی و در برخی موارد در پروژه‌های صنعتی نیز کاربرد دارند. در ادامه با انواع تیرآهن آشنا می‌شوید.

تیرآهن‌های نیم پهن یا (IPE)

کشورهای اروپایی و ایران بیشترین استفاده را از این محصول دارند. یکی از ویژگی‌های که این نوع قطعه ساختمان دارد، این است که اگر از سر و یا ته آن به‌صورت مستقیم نگاه کنید، باله‌های آن ازنظر ضخامت با یکدیگر برابرند. اکثر نقشه‌هایی که مهندسان برای ساختمان‌ها طراحی می‌کنند، مبتنی بر استفاده از این قطعه ساختمانی است؛ بنابراین از این نوع تیرآهن استفاده بیشتری می‌شود.

تفاوت قطعات نیم پهن در ضخامت کلی آن‌ها و باله‌های معمولی‌تر است. توجه کنید که نوع نیم پهن را با (IPE) نشان می‌دهند و از این قطعه در کشور ما به تعداد زیاد تولید می‌شود. اگر برای خرید این قطعه به بازار بروید، می‌توانید آن را با اندازه‌های 8 تا 16 متر طول و ضخامت 80 تا 600 میلی‌متر خریداری کنید. عرض آن‌ها نیز معمولاً حدود 46 تا 210 سانتی‌متر است.

تیرآهن‌های اروپایی یا (INP)

این محصول را بیشتر کشورهای روسیه و چین تولید می‌کنند و درصورتی‌که به آن نیاز داشته باشید، آن را به ایران نیز صادر می‌کنند و البته در برخی بازارها نیز به فروش می‌رسد. یکی از ویژگی‌هایی که می‌توان این نوع قطعه را از طریق آن متمایز کرد، این است که اگر از بالا به آن‌ها نگاه کنید، از نازکی شروع‌شده و با ضخامت بیشتری پایان می‌یابند. این ویژگی در باله‌های آن‌ها نمایان است.

این نوع قطعه ساختمانی نیز در ایران کاربرد زیادی دارد و در برخی از ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این قطعه کاربردی بیشتر از کشورهای آلمان، روسیه، لهستان، چین، اسپانیا و کره وارد کشور می‌شود. در نظر داشته باشید که این قطعات با بررسی کامل وارد بازار ایران می‌شوند.

این قطعه در ایران به تیرآهن معمولی و یا نرمال معروف است که با نماد (INP) شناخته‌شده و مهندسان زیادی از این نوع قطعه برای طراحی و توسعه ساختمان‌ها استفاده می‌کنند. این قطعه بیشتر در ساخت ستون‌ها و خرپاها استفاده می‌شود. شما این قطعه را می‌توانید در اندازه‌های 8 تا 16 متر، با ارتفاع 80 تا 600 میلی‌متر و عرضه 42 تا 215 میلی‌متر خریداری کنید. سعی کنید برای خرید این قطعه ساختمانی از یک متخصص کمک بگیرد تا از باکیفیت بودن محصولات مطمئن شوید. اگر بر روی این قطعه (INP16) حک‌شده بود، این معنی را می‌دهد که از نوع تیرآهن معمولی است و ارتفاع آن ۱۶ سانتی‌متر یا ۱۶۰ میلی‌متر می‌باشد.

تیرآهن‌های بال‌پهن یا هاش (IPB)

اگر بخواهیم این نوع قطعه ساختمانی را با تمام جزئیات برای شما شرح دهیم، باید بگوییم که این نوع تیرآهن از دو نوع قبلی سبک‌تر است و اندازه بال‌های آن با ارتفاعی که دارد برابر است. این نوع قطعه ساختمانی نیز مانند دو نوع قبلی به‌عنوان ستون در تیرها و در خرپاها استفاده می‌شوند و بازدهی خوبی نیز نشان داده‌اند.

اگر بر روی این نوع قطعه نماد (IPBL) وجود داشت، باید بدانید که این قطعه از نوع سبک‌وزن است و اگر نماد (IPBV) در آن حک شده بود، یعنی این نوع قطعه سنگین‌وزن است. به دلیل شکل ظاهری این قطعه، یعنی سختی و بال عریض آن به این نوع قطعه ساختمانی هاش نیز می‌گویند، زیرا شباهت زیادی به حرف (H) دارد.

تیرآهن‌های لانه‌زنبوری یا (CNP)

این نوع قطعه ساختمانی به دلیل معایبی که دارد، کمتر استفاده می‌شود. این قطعه مانند قطعات دیگر با نورد و در کارخانه تولید نمی‌شود، بلکه به‌صورت دستی برش خرده و یا با دستگاه‌های معمولی آن را برش می‌زنند. با استفاده از دستگاه در این قطعه ساختمانی برش‌های ذوزنقه‌ای شکل ایجاد می‌شود که سختی آن را بسیار کاهش می‌دهد. استحکام این نوع قطعه از سایر تیرآهن‌ها بسیار کمتر است و اما برای اتصال به سایر قطعات می‌توان از آن استفاده کرد.

این قطعه را می‌توانید با نماد (CNP) شناسایی کنید. برای خرید این قطعه ساختمانی حتماً به طول و اندازه آن توجه کنید. طول این قطعه معمولاً 12 تا 18 متر، ارتفاع آن 80 تا 300 متر و عرض آن نیز بستگی به پروفیل استفاده‌شده در آن دارد. این پروفیل‌ها می‌توانند از نوع معمولی یا بال‌پهن باشند. اگر بر روی این قطعه نماد (CNP18) را مشاهده کردید، بدانید که از تیرآهن 18 استفاده‌شده است و ارتفاع این قطعه در حدود 27 سانتی‌متر است.

مزایای استفاده از تیرآهن

  • توسعه سازه بعد از اتمام
  • توانایی اتصال چند نوع از این قطعه به یکدیگر
  • واردکردن مستقیم از کارخانه
  • سرعت‌بالای اجرا و نصب آن‌ها
  • اشغال فضای کمتر نسبت به دیگر فلزات
  • امکان استفاده در ارتفاعات

معایب استفاده از تیرآهن

در ادامه مطلب برخی از معایب مهم کاربرد این قطعه ساختمانی در سازه‌های مختلف آمده است.

خوردگی و فرسودگی فلز

برخی از قطعاتی که در ساختمان فلزی مصرف می‌شوند، به‌مرورزمان با بروز عوامل طبیعی و جوی تجزیه‌شده از ابعاد آن کاسته شده است. توجه کنید که مخارج نگهداری و محافظت از این قطعات زیاد است.

عدم مقاومت مناسب در دمای زیاد

مقاومت ساختمان‌های فلزی با افزایش دما کاهش‌یافته و اگر دمای اسکلت اصلی ساختمان که از فلز است از ۵۰۰ به ۶۰۰ درجه سانتی‌گراد برسد، تعادل ساختمان ممکن است به هم بخورد.

ایرادات ناشی از جوشکاری

در ساختمان‌هایی که اسکلت آن‌ها فلزی است، قطعات با جوش، پرچ و یا پیچ به یکدیگر اتصال می‌یابند و حتماً نیاز به استفاده از روش‌های مطمئن است. اگر این فلزات به‌خوبی با یکدیگر اتصال نداشته باشند، ممکن است که یک حادثه خطرناک رخ دهد. در هر پروژه مهندس ناظر باید همه قطعات را چک کند و از اتصال آن‌ها مطمئن شود. به‌طورکلی جوشکاری روش اتصالی است که باید با دقت خیلی بالا انجام شود و پس از اجرا هم با روش‌های مختلفی مثل بازرسی غیر مخرب یا NDT بررسی شود.

همه این کارها نیاز به صرف زمان و هزینه تمام‌شده بالا دارد و یکی از معایب سازه‌های فلزی همین مورد است. البته سازه‌های فلزی ساخته‌شده از تیرآهن مزایای بسیار زیادی هم دارند و به همین علت اکثر سازندگان مزایا را به معایب آن ترجیح می‌دهند و از این قطعه ساختمانی در پروژه‌های خود استفاده می‌کنند.

قیمت تیرآهن

قیمت این قطعه تأثیر زیادی در کیفیت آن دارد و داستان هر ارزانی بی‌علت نیست در اینجا نیز وجود دارد. برای اینکه از قیمت‌ها باخبر شوید، دو راه دارید، یکی اینکه به اصناف مراجعه کنید و دیگری اینکه از فروشگاه‌های معتبر آنلاین قیمت لحظه‌ای آهن را دریافت کنید.

قیمت آنلاین

سایت‌های زیادی وجود دارند که قیمت تیرآهن را ارائه می‌دهند. چند سایت ممکن است که قیمت‌ها را بیشتر از حد معمول ارائه دهند و چند سایت دیگر ممکن است، قیمت‌ها را کمتر ازآنچه شما فکر می‌کنید ارائه دهند. برای اینکه بتوانید از قیمت‌های دقیق قطعات اطلاع پیدا کنید، میانگین این قیمت‌ها را در نظر بگیرید و حتماً از سایت‌های معتبر و به‌روز استفاده کنید.

قیمت اصناف

قیمت گرفتن از اصناف به‌صورت حضوری انجام می‌شود و معمولاً با تماس تلفنی نتیجه خوبی را دریافت نخواهید کرد. اگر حضوری به اصناف مراجعه کنید، می‌توانید از انواع قیمت قطعات ساختمان باخبر شوید. البته این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است قیمت اصناف کمی قدیمی باشد و در آن صورت ضرر کنید.

خرید تیرآهن

اگر تازه‌کار هستید، برای خرید این قطعه ساختمانی سعی کنید که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید زیرا برخی از تولیدکننده‌ها، این قطعات را با مواد مختلفی درست می‌کنند که شما قادر به ارزیابی دقیق آن نیستید. برای خرید این قطعه ساختمانی نیز دو راه دارید، یکی اینکه به فروشگاه‌های آنلاین مراجعه کنید که کار شما را در موقع شیوع ویروس کرونا راحت‌تر کرده‌اند و دیگری اینکه به‌صورت حضوری به اصناف و بازار آهن مراجعه کنید. توجه کنید که قیمت تیرآهن‌های مختلف در زمان نگارش این مطلب یعنی تابستان سال 1399 ممکن است از 2 میلیون تومان آغاز شده و تا 11 میلیون تومان ادامه دارد.

خرید از اصناف

برای خرید از اصناف و بازار آهن شما باید ریسک ویروس کرونا را به جان بخرید و به‌صورت حضوری به اصناف مراجعه کرده و از آن‌ها خرید خود را انجام دهید. سعی کنید که حتماً با یک متخصص خرید فلزات ساختمانی به بازارهای آهن مراجعه کنید تا از کیفیت بالای قطعه اطمینان پیدا کنید.

خرید آنلاین

شما به‌سادگی می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه آنلاین خوب اقدام به خرید انواع فلزات ساختمانی با به‌روزترین قیمت‌ها کنید و بعد از ثبت سفارش آن‌ها را در محل موردنظر تحویل بگیرید. بهترین روش برای دوری از کرونا و سفارش فلز ساختمانی خود، استفاده از خرید آنلاین است. در سال‌های گذشته استارت آپ‌های زیادی به این حوزه ورود کرده‌اند که برخی از آن‌ها خدمات بسیار خوبی هم ارائه می‌کنند.

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات مفیدی را درباره تیرآهن، انواع آن و روش‌های خرید سنتی و مدرن این قطعه ساختمانی در اختیار شما قراردادیم. اگر قصد ساخت ساختمان و یا هر سازه دیگری را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از تیرآهن برای مقاوم کردن ساختمان خود استفاده کنید. سعی کنید برای خرید فلزات که برای ساختمان خود نیاز دارید از فروشگاه معتبر خرید کنید که هم از کیفیت جنس کالا مطمئن شوید و هم ضمانت آن کالا را دریافت کنید. همچنین قبل از اینکه برای خرید فلزات ساختمانی خود اقدام کنید، حتماً از یک مشاور متخصص کمک بگیرید.

سوالات متداول

شما می توانید برای مشاهده قیمت لحظه ای تیرآهن با مراجعه به سایت پرشین سازه و مشاهده صفحه قیمت تیرآهن، از آخرین قیمت تیرآهن با خبر شوید.

بله، پرشین سازه به عنوان مرجع تخصصی اعلام قیمت لحظه ای متریال ساختمانی این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که تمامی قیمت های اعلام شده به روز می باشند و نیازی به استعلام قیمت از سایر مراکز اعلام قیمت نمی باشد.

خیر، پرشین سازه تنها مرجع اعلام قیمت بوده و امکان خرید از این سایت وجود ندارد اما در راستای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان، امکان خرید تیرآهن از تامین کننده های برتر و معتبر کشور از طریق سایت سازه افزار وجود دارد.

پرشین سازه با استفاده از جدیدترین روش های جمع آوری اطلاعات، به صورت کاملا آنلاین قیمت های اعلام شده توسط کارخانجات تولیدی وتامین کننده ها را جمع آوری کرده و در اخیتار شما عزیزان قرار می دهد.

تیرآهن کره

نامسایزطول شاخهواحدمحل تحویلوزن تقریبیقیمتتوضیحات بیشتر

تیرآهن روسیه

نامسایزطول شاخهواحدمحل تحویلوزن تقریبیقیمتتوضیحات بیشتر
تیرآهن 33 روسیه3312 متریکیلوگرمبنگاه تهران-321,1103 مهر 1400
تیرآهن 35 روسیه3512 متریکیلوگرمبنگاه تهران620321,1103 مهر 1400
تیرآهن 40 روسیه4012 متریکیلوگرمبنگاه تهران790321,1103 مهر 1400
تیرآهن 45 روسیه4512 متریکیلوگرمبنگاه تهران-321,1103 مهر 1400
تیرآهن 50 روسیه5012 متریکیلوگرمبنگاه تهران1080321,1103 مهر 1400
تیرآهن 55 روسیه5512 متریکیلوگرمبنگاه تهران-321,2003 مهر 1400
تیرآهن 60 روسیه6012 متریکیلوگرمبنگاه تهران1420321,1103 مهر 1400

تیرآهن ترک

نامسایزطول شاخهواحدمحل تحویلوزن تقریبیقیمتتوضیحات بیشتر
تیرآهن 60 ترک6012 متریکیلوگرمبنگاه تهران1430348,6303 مهر 1400
تیرآهن 55 ترک5512 متریکیلوگرمبنگاه تهران1280339,4503 مهر 1400
تیرآهن 50 ترک5012 متریکیلوگرمبنگاه تهران1080293,5803 مهر 1400
تیرآهن 45 ترک4512 متریکیلوگرمبنگاه تهران930293,5803 مهر 1400
تیرآهن 10 ترک10شاخه-بنگاه تهران7519,266,060 1,926,606 تومان29 خرداد 1400
تیرآهن 12 ترک12شاخه-بنگاه تهران8020,183,49021 اردیبهشت 1400
تیرآهن 8 ترک8شاخه-بنگاه تهران-14,678,9003 مهر 1400
تیرآهن 10 ترک10شاخه-بنگاه تهران10027,522,9403 مهر 1400
تیرآهن 33 ترک3312 متریکیلوگرمبنگاه تهران590293,5803 مهر 1400
تیرآهن 36 ترک3612 متریکیلوگرمبنگاه تهران680293,5803 مهر 1400
تیرآهن 40 ترک4012 متریکیلوگرمبنگاه تهران780293,5803 مهر 1400

تیرآهن اهواز

نامسایزطول شاخهواحدمحل تحویلوزن تقریبیقیمتتوضیحات بیشتر
تیرآهن 14 اهواز14شاخه-بنگاه تهران-19,908,2603 مهر 1400
تیرآهن 16 اهواز16شاخه-بنگاه تهران-24,495,4203 مهر 1400
تیرآهن 18 اهواز18شاخه-بنگاه تهران-تماس بگیرید3 مهر 1400

تیرآهن فایکو

نامسایزطول شاخهواحدمحل تحویلوزن تقریبیقیمتتوضیحات بیشتر
تیرآهن 14 فایکو14شاخه-بنگاه تهران130تماس بگیرید5 بهمن 1399
تیرآهن 14 فایکو14شاخه-بنگاه تهران14019,724,7803 مهر 1400
تیرآهن 16 فایکو16شاخه-بنگاه تهران17025,229,3603 مهر 1400
تیرآهن 18 فایکو18شاخه-بنگاه تهران210تماس بگیرید3 مهر 1400
تیرآهن 20 فایکو20شاخه-بنگاه تهران26041,743,1203 مهر 1400
تیرآهن 24 فایکو24شاخه-بنگاه تهران360تماس بگیرید3 مهر 1400
تیرآهن 22 فایکو22شاخه-بنگاه تهران310تماس بگیرید3 مهر 1400

تیرآهن ذوب آهن

نامسایزطول شاخهواحدمحل تحویلوزن تقریبیقیمتتوضیحات بیشتر
تیرآهن 24 ذوب آهن2412 متریکیلوگرمکارخانه370153,2203 مهر 1400
تیرآهن 27 ذوب آهن27شاخه-بنگاه تهران43564,678,9003 مهر 1400
تیرآهن 27 ذوب آهن2712 متریکیلوگرمکارخانه435146,7903 مهر 1400
تیرآهن 30 ذوب آهن30شاخه-بنگاه تهران50075,688,0803 مهر 1400
تیرآهن 30 ذوب آهن3012 متریکیلوگرمکارخانه500152,3003 مهر 1400
تیرآهن 24 ذوب آهن24شاخه-بنگاه اصفهان37056,422,0203 مهر 1400
تیرآهن 27 ذوب آهن27شاخه-بنگاه اصفهان43565,137,6203 مهر 1400
تیرآهن 30 ذوب آهن30شاخه-بنگاه اصفهان50077,981,6603 مهر 1400
تیرآهن 24 ذوب آهن24شاخه-بنگاه تهران37056,880,7403 مهر 1400
تیرآهن 22 ذوب آهن2212 متریکیلوگرمکارخانه320153,2203 مهر 1400
تیرآهن 22 ذوب آهن22شاخه-بنگاه اصفهان32048,165,1403 مهر 1400
تیرآهن 22 ذوب آهن22شاخه-بنگاه تهران32048,623,8603 مهر 1400
تیرآهن 12 ذوب آهن12شاخه-بنگاه تهران12517,889,9103 مهر 1400
تیرآهن 12 ذوب آهن1212 متریکیلوگرمکارخانه135141,2903 مهر 1400
تیرآهن 14 ذوب آهن14شاخه-بنگاه تهران15522,477,0703 مهر 1400
تیرآهن 14 ذوب آهن1412 متریکیلوگرمکارخانه155143,1203 مهر 1400
تیرآهن 14 ذوب آهن14شاخه-بنگاه اصفهان15522,477,0703 مهر 1400
تیرآهن 16 ذوب آهن16شاخه-بنگاه تهران19027,064,2303 مهر 1400
تیرآهن 16 ذوب آهن1612 متریکیلوگرمکارخانه190143,1203 مهر 1400
تیرآهن 16 ذوب آهن16شاخه-بنگاه اصفهان19026,880,7403 مهر 1400
تیرآهن 18 ذوب آهن18شاخه-بنگاه اصفهان23032,385,3303 مهر 1400
تیرآهن 18 ذوب آهن1812 متریکیلوگرمکارخانه230143,1203 مهر 1400
تیرآهن 18 ذوب آهن18شاخه-بنگاه تهران23032,568,8103 مهر 1400
تیرآهن 20 ذوب آهن2012 متریکیلوگرمکارخانه275154,1303 مهر 1400
تیرآهن 20 ذوب آهن20شاخه-بنگاه اصفهان27542,201,8403 مهر 1400
تیرآهن 20 ذوب آهن20شاخه-بنگاه تهران27542,660,5603 مهر 1400
بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه با جمع‌آوری حدود 22500 پروژه و ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز ساختمان‌های در حال ساخت، اولین و جامع‌ترین بانک اطلاعات ساختمانی در سطح تهران و حومه‌ی تهران می‌باشد. این اطلاعات شامل شماره تماس سازنده، مرحله کار، آدرس پروژه، تصویر پروژه، تعداد طبقات و واحدها، متراژ، نقشه گوگل‌مپ و ... می‌باشد. اطلاعات به‌صورت مداوم آپدیت شده و روزانه 50 مورد پروژه جدید به این تعداد اضافه می‌گردد. برای به‌روزرسانی صحیح‌تر پروژه‌ها، ماهانه یک تصویر جدید از پروژه بارگذاری شده تا مرحله‌ی دقیق پروژه مشخص‌شده و با به‌کارگیری جزئیات دقیق و کامل پروژه فرآیند بازاریابی به‌راحتی انجام گیرد.

سازه افزار
سازه افزار

یکی از پربازدیدترین و نام آشناترین سایت‌های نیازمندی صنعت ساختمان در بین سازندگان و مصرف‌کنندگان

سازه ادز
سازه ادز

بستری مناسب برای بهتر و بیشتر دیده‌شدن کسب‌و‌کار شما در موتورهای جستجو و شبکه‌‌های اجتماعی

 پنل ارسال پیامک
پنل ارسال پیامک

امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به بازارهدف به‌همراه قابلیت برگشت اعتبار پیامک‌های ناموفق

پروژه های بازاریابی شده
پروژه های بازاریابی شده

استخراج روزانه‌ی درخواست خرید سازندگان به‌منظور صرفه‌جویی در وقت و انرژی شما

دوره آموزش بازاریابی
دوره آموزش بازاریابی

دوره‌های رایگان آموزش فروش و بازاریابی برای افزایش شناخت‌بازار، آنالیز‌ رقبا و تکنیک‌های موثر فروش

نصب اوراق تبلیغاتی
نصب اوراق تبلیغاتی

نصب و توزیع اوراق تبلیغاتی مانند کاتالوگ، کارتن‌پلاست، بنر در محل ساختمان‌های درحال ساخت

پنل ثبت مذاکرات
پنل ثبت مذاکرات

امکان ثبت مذاکرات با سازندگان به صورت به صورت زماندار به همراه هشدار پیامکی و آنلاین

مناقصات و مزایدات
مناقصات و مزایدات

ارائه اطلاعات مناقصات و مزایدات ساختمانی سراسر کشور به صورت رایگان

طراحی سایت
طراحی سایت

ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری، خدماتی و ...

شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی

ارائه خدمات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، لینکدین، تلگرام و ...

گوگل ادز
گوگل ادز

ارائه خدمات تبلیغات آنلاین در سطح موتور جستجوی گوگل، یوتیوب و ...

سئو
سئو

ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

وبلاگ پرشین سازه

اخبار و مقالات آموزشی صنعت ساختمان

سایبان برقی و کاربرد آن

سایبان های برقی از یک سری پوشش متحرک ساخته شده اند که به وسیله ی جریان برق قادر به حرکت می باشند. می توانید در زمان نیاز آن ها را جا به جا کنید.

بیمه آتش سوزی ساختمان و انواع آن

ایمنی یک ساختمان از لحاظ حریق و آتش سوزی اهمیت به سزایی دارد. اما بحث ایمنی نباید به استفاده از وسایل ضد حریق و ...خلاصه شود. چرا که نمی توان از وقوع حوادث به هرحال جلوگیری کردکه بحث بیمه آتش سوزی ساختمان مطرح می شود.

14 سال سابقه کاری پرشین سازه
۱۴سال

سابقه کاری

پرشین سازه دارای 43 کارمند حضوری می باشد
۴۳نفر

پرسنل

پهنای باند روزانه
۲۰۰۰+

مشتری فعال

پرشین سازه دارای بیش از 22500 پروژه فعال می باشد
۲۲۵۰۰+

پروژه فعال

کلیه حقوق برای شرکت ارتباطات ماندگار پرشین محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Ertebatat Mandegar Persian Ltd. Ertebatat Mandegar Persian Company ® , All Rights Reserved.