درباره ما | بانک اطلاعات ساختمان پرشین

شرکت ارتباطات ماندگار پرشین

شرکت ارتباطات ماندگار پرشین در سال 1386 اولین و دقیق ترین بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت تهران و کرج را جهت اسفتاده فعالین عرصه ساخت و ساز و ساختمان ارائه نموده , و از آن زمان تا کنون حداکثر تلاش خود را در جهت پیشرفت و گسترش خدمات و امکانات قابل ارائه در این حوزه به کار بسته است

این شرکت به صورت مستمر ساختمان های در سطح شهر تهران و کرج را رصد نموده و از طریق کارشناسان مجرب خود اطلاعات مربوط به تک تک ساختمان های در حال ساخت جمع آوری و در اختیار کاربران قرار میدهد .

تمامی اطلاعات ممکن , مانند آدرس ساختمان , نام سازنده , شماره موبایل و یا تلفن دفتر , کروکی رو نقشه , وضعیت فعلی پروژه ( به عنوان مثال پروژه در مرحله فونداسیون بوده یا اسکلت بندی .. ) , متراژ زمین , متراژ زیربنا , تعداد طبقات , تعداد واحد , نوع اسکلت و.. در رابطه با تمام پروژه های ساختمانی به صورت دقیق جمع آوری و به روز می شوند.

در راستای کمک به پروسه بازاریابی کاربران , امکانی منحصر به فرد به امکانات وب سایت اضافه گریده که درآن نیاز های سازندگان ساختمان توسط کارشناسان بازاریابی این شرکت شناسایی شده و با عنوان پروژه های بازاریابی شده در اختیار مشترکان وب سایت قرار میگیرند .

وب سایت نیازمندیهای صنعت ساختمان سازه افزار جهت معرفی محصولات و خدمات ساختمانی از سال 1395 راه اندازی شده و کاربران وب سایت پرشین سازه میتوانند جهت به نمایش گذاشتن خدمات و یا محصولات خود از این وب سایت استفاده کنند .

مفتخریم که با بیش از ۱۰ سال سابقه در این فعالیت , بالاترین رتبه رضایتمندی از مشتری بابت ارائه خدمات در زمینه ارائه بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت تهران را دارا میباشیم . و همواره در جهت بهبود و بالاتر بردن دایره خدمات رسانی و بهبود امکانات نرم افزاری قدرتمند در این زمینه , از هیچ فعالیتی دریغ نخواهیم نمود .

تعداد پروژه ها تاکنون

تعداد پروژه های فعال

نعداد مشتریان ما