قیمت میلگرد | قیمت امروز میلگرد | قیمت لحظه ای میلگرد

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد از تمامی برندها و کارخانجات تولید کننده میلگرد در لیست قیمت لحظه ای میلگرد قابل مشاهده می باشد.
امیتاز 4 از 35 رای
تبلیغات در پرشین سازه

قیمت میلگرد | قیمت امروز میلگرد | قیمت لحظه ای میلگرد

امروزه افرادی که در ساختمان سازی فعالیت می‌کنند و یا مسئول خرید نیازهای ساختمان هستند، می‌دانند که میلگرد چیست و چه کاربردی دارد. به طور کلی میلگردها برای استحکام ساختمان به کار می‌روند و این فلز از فونداسیون ساختمان تا روی پشت بام استفاده می‌شود. میلگردها انواع بسیار زیادی دارند که شما به سادگی می‌توانید آن‌ها را از اصناف و یا فروشگاه‌های آنلاین خریداری کنید. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این قطعه ساختمانی به دست آورید.

انواع میلگرد

میلگردها انواع مختلفی دارند که در صنایع مختلفی از آن‌ها استفاده می‌شود. بیشترین استفاده از میلگردها به صنعت ساختمان سازی تعلق گرفته است و در این صنعت برای افزایش استحکام ساختمان‌ها و مقاومت آن‌ها در نظر گرفته شده است. به طور کلی 6 نوع میلگرد داریم که می‌توان از آن‌ها در ساختمان‌ها اتفاده کرد. اگر ساختمان خود را با استفاده از بتن می‌سازید، می‌توانید آن را با استفاده از این قطعه ساختمانی تقویت کنید. توجه کنید که در صورتی که از بتن مسلح استفاده می‌کنید، باید از میلگردهای آجر دار استفاده کنید. در ادامه با انواع این نوع قطعه ساختمانی آشنا می‌شوید.

میلگردهای اروپایی

در این نوع میلگردها از فلزات مختلفی تشکیل می‌شوند که اصلی‌ترین جزء آن‌ها منگنز و ترکیبات آن است. این نوع قطعه ساختمانی از قیمت مناسب‌تری نسبت به دیگر میلگردها برخوردار هستند و اجرا و نصب آن‌ها نیز همینطور. این نوع قطعات ساختمانی بسیار مستحکم هستند و مقاوت زیادی در مقابل خم شدن از خود نشان می‌دهند.

میلگردهای کربن ‌دار

این نوع میلگردها نیز در ساختمان‌هایی که از بتن استفاده می‌کنند، کاربرد دارد و می‌تواند مقاومت و استحکام ستون‌ها و ساختمان را افزایش دهد. تنها مشکلی که این میلگردها دارند این است که بعد از مدتی دچار خوردگی می‌شوند. خوردگی در صورتی اتفاق میافتد که میلگردها در مقابل رطوبت قرار بگیرند. اگر این قطعات ساختمانی مدت زمان طولانی را در مقابل رطوبت باشند، به سادگی می‌توانید آن‌ها را با دست نصف کنید. در صورتی که این میلگردها در داخل بتن باشند، دیرتر این اتفاق رخ می‌دهد.

میلگردهای گالوانیزه

این نوع میلگرد از تمام میلگردهایی که وجود دارد، از مقاومت بیشتری برخوردار است. میلگردهای گالوانیزه از مقاومت و سختی بیشتری برخوردار هستند و به سادگی در مقابل رطوبت دچار خوردگی نمی‌شوند. در نظر داشته باشید که قیمت این نوع قطعه ساختمانی از دیگر قطعات گران‌تر است.

میلگردهایی با پوشش اپوکسی

این نوع قطعه ساختمانی از شبیه به میلگردهای کربن دار بوده و فقط یک پوشش اپوکسی به آن اضافه شده است. این نوع از میلگردها بسیار در مناطق سردسیر کاربرد دارد و استفاده زیادی از این نوع قطعه در مکان‌های سرد می‌شود. جالب است بدانید که این نوع میلگرد 1700 برابر بیشتر از دیگر قطعات در مقابل خوردگی مقاومت می‌کند. اما برای اینکه لایه اپوکسی نازک است، زمانی که آن لایه آسیب می‌بییند، امکان خورده شدن دوباره ایجاد می‌شود.

میلگردهای فولادی و ضد زنگ

میلگردهای فولادی و ضد زنگ بهترین نوع میلگر و در عین حال گران‌ترین نوع آن‌‌ها است. استفاده از این نوع قطعه ساختمانی به شدت توصیه می‌شود. این نوع قطعه ساختمانی را شما به راحتی می‌توانید در هر محلی با هر شرایط استفاده کنید و بهرین نتیجه را از آن بگیرید. این نوع میلگرد 1500 برابر مقاوم‌تر از دیگر میلگردها است. جالب است بدانید که این نوع قطعه ساختمانی خیلی سخت خم می‌شود و مقامت زیادی دارد.

میلگردهای فایبر گلاس پلیمری

میلگردهای فایبر گلاس پلیمری بسیار مقاوم هستند که با پلیمر تقویت شده و از خوردگی نیز جلوگیری می‌کند. این نوع قطعه ساختمانی به میلگردهای شیشه‌ای تقویت شده با پلیمر معروف هستند. این نوع قطعه ساختمانی با ترکیب موادی شبیه به کربن و فایبر گلاس تولید شده است. این ترکیب باعث شده تا درصد خوردگی به کمترین مقدار خود برسد و مقاومت به بیشترین مقدار افزایش یابد. همین امر نیز باعث افزایش قیمت این نوع قطعه ساختمانی شده است. اگر می‌خواهید یک پروژه بدون دردسر و با کیفیت داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این نوع قطعه کاربردی استفاده کنید. 

مشخصات مکانیکی میلگردها

این قطعات ساختمانی، مشخصات مکانیکی مختلفی دارند که برای کاربرد در هر سازه باید به این اطلاعات توجه ویژه‌ای شود تا ساختمانی مستحکم ساخته شود. در ادامه مطلب برخی از مشخصات مکانیکی جهت اطلاعات بیشتر شما خواننده گرامی، ارائه شده است.

میلگردهای نرم (A1)

این قطعه ساختمانی با مقاومت جاری ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۲۵ درصد به عنوان میلگرد نرم شناخته شده و عمدتا بصورت صاف و بدون آج می‌باشد. این نوع قطعه ساختمانی برای آهنگری و تغییر شکل و انجام جوشکاری بر روی آن مناسب است.

میلگردهای نیمه سخت (A2)

این نوع میلگرد با مقاومت جاری ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۹ درصد به عنوان میلگرد نیمه خشک و نیمه نرم شناخته شده که به صورت آجدار عرضه می‌شود. این نوع قطعه ساختمانی اکثرا برای عملیات ساختمانی و خاموت زنی مناسب است و انجام عملیات جوشکاری روی این نوع قطعه ساختمانی امکان پذیر است، اما بهتر است که این کار انجام نگیرد.

میلگردهای سخت (A3)

این میلگرد با مقاومت جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۴ درصد به عنوان میلگرد خشک مناسب عملیات‌های صنعتی و ساختمانی است. این قطعه کاربردی به صورت آجدار می‌باشد و برای آهنگری و تغییر شکل با زوایای تند مناسب نبوده و پیشنهاد می‌شود که به هیچ عنوان روی این نوع قطعه ساختمانی جوشکاری انجام نشود.

میلگردهای سخت با آج پیچیده(A4) 

این نوع قطعه ساختمانی با در نظر گرفتن استانداردهای سازمان ملی استاندارد ایران عرضه می‌شود. این مو میلگردها با آج‌های 500 و 520 ترکیب شده و دارای آج دوکی شکل می‌شوند. به همین صورت آج‌های عرضی که به شکل دوکی هستند، دارای چهار و نیم مار پیچ با زاویه‌های 35 تا 70 درجه هستند.

قیمت میلگرد

میلگرد با توجه اینکه جزو فلزات و آهن‌آلات است و قیمت فلزات نیز در بازار جهانی و داخلی ثابت نیست، قیمت متغیری در هر روز دارد و شما برای خرید و فروش این قطعه باید از قیمت روز آن با خبر باشید. قیمت این قطعه ساختمانی را می‌توانید به دو روش عمده به دست آورید که در ادامه با این روش‌ها آشنا می‌شوید.

قیمت اصناف و بازارها

شما می‌توانید با مراجعه به اصناف مرتبط از قیمت میلگرد با خبر شوید. البته این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است این صنف‌ها دیرتر از نوسانات قیمت با خبر شوند و در صورت ارزان شدن فلزات شما ضرر کنید ولی معمولا در صورت گرانی میلگرد، تمام اصناف فروشنده خیلی زود از آن با خبر می‌شود! اگر مراجعه به اصناف مختلف برای شما سخت است یا در این کار تخصصی ندارید، می‌توانید از روش بعدی که ساده‌تر است، استفاده کنید.

قیمت لحظه‌ای

در این روش شما می‌توانید در اینترنت با یک سرچ کوچک از قیمت میلگرد با خبر شوید. دقت کنید که ممکن است به هر سایتی که مراجعه می‌کنید، قیمت متفاوتی به شما ارائه شود. برای اینکه بتوانید قیمت خوبی را در نظر داشته باشید می‌توانید از میانگین قیمتی که سایت‌ها دارند، استفاده کنید یا سایت‌های معتبر و مرجع را شناسایی کنید و معیار ارزیابی قیمت قرار دهید.

خرید میلگرد

روش‌های خرید میلگرد نیز مانند روش‌های اطلاع از قیمت آن هستند. برای اینکه بتوانید این قطعه کاربردی را خریداری کنید، می‌توانید به اصناف مراجعه کنید و یا از طریق گوشی تلفن خود آن‌ها را سفارش و در محل تحویل بگیرید. در ادامه روش کار خرید از اصناف و خرید آنلاین را به شما می‌گوییم. توجه کنید که قیمت هر شاخه میلگرد به صورت تقریبی و بر حسب کیفیت‌های مختلف از 8 هزار تومان شروع شده و تا 23 هزار تومان ادامه دارد. البته این قیمت‌های تقریبی در تابستان سال 1399 هستند و با توجه به تغییرات سریع قیمت در ایران بر اثر تورم، ممکن است نرخ‌هایی که در بازار مشاهده می‌کنید، تا حد زیادی با این قیمت‌ها متفاوت باشند.

خرید از اصناف و فروشندگان مصالح ساختمانی

برای خرید این فلز ساختمانی می‌توانید به اصناف مرتبط و بازارهای آهن مراجعه کنید و در آنجا به سادگی  جنس، نوع و کاربرد این قطعه را ببینید و بعد انتخاب کنید. در همین حال برخی از اصناف نیز جنس فلز را برای شما آزمایش می‌کنند و گواهی آزمایشگاه‌های معتبر ارائه می‌دهند تا شما از خرید خود اطمینان حاصل کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر در خرید مصالح ساختمانی تخصص ندارید، برای استفاده از این روش حتما از یک متخصص یا فرد با تجربه کمک بگیرید.

خرید آنلاین میلگرد

خرید آنلاین روشی جدید است که امروزه استقبال خوبی از آن می‌شود. در این روزها که شیوع ویروس کرونا در اوج خود است، برای امنیت خود هم که شده می‌توانید بخشی از نیازهای ساختمانی خود را که میلگرها نیز جزئی از آن‌ها است به صورت آنلاین خرید کنید و در محل تحویل بگیرید. با رواج خدمات آنلاین در ایران، در صنعت ساختمان هم وب سایت‌های مختلفی مشغول به کار شده‌اند که خدمات مناسب و با کیفیتی نیز ارائه می‌دهند.

برای استفاده از این روش، سعی کنید از یک فروشگاه معتبر خرید کنید که ضمانت کالا و نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد. خرید آنلاین زحمت زیادی برای شما ندارد و شما به سادگی می‌توانید با چند کلیک اقدام به خرید انواع مصالح ساختمانی کنید و پیش از خرید نیز مشخصات هر قطعه را به خوبی ارزیابی کنید و قیمت‌ها را با سایت‌های فروشنده مشابه مقایسه کنید.

سخن پایانی

میلگردها اجزای ساختمانی هستند که در نبود آن‌ها ساختمان سازی بسیار سخت شده و استحکام و مقاومت ساختمان‌ها بسیار کاهش پیدا می‌کند. اگر قصد ساخت و ساز را دارید و در این راه تازه کار هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از میلگردهای باکیفیت استفاده کنید تا استحکام و مقاومت سازه شما افزایش پیدا کند. استفاده از انواع بی کیفیت میلگرد که با قیمت‌های نازل در بازار ارائه می‌شوند، می‌تواند ریسک‌های عدم پذیرش سازه توسط مهندسین ناظر را در بر داشته باشد و حتی در آینده ریسک‌های مثل ریزش ساختمان را ایجاد کند. اینگونه میلگردها در مدت کمی پس از استفاده دچار اعوجاج یا خوردگی شده و استحکام خود را از دست می‌دهند.

در پایان توصیه می‌کنیم که در خرید انواع مصالح ساختمانی حتما از یک فرد با تجربه یا استادکار کمک بگیرید و به یک فروشنده با فاکتور معتبر یا یک سایت آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت کالا مراجعه کنید؛ زیرا این روزها انواع مصالح ساختمانی بی کیفیت را به سادگی با قیمت‌هایی تا چند برابر به شما می‌فروشند و پس از خرید هم کار خاصی از شما ساخته نیست.

سوالات متداول

شما می توانید برای مشاهده قیمت لحظه ای میلگرد با مراجعه به سایت پرشین سازه و مشاهده صفحه قیمت میلگرد، از آخرین قیمت میلگرد با خبر شوید.

بله، پرشین سازه به عنوان مرجع تخصصی اعلام قیمت لحظه ای متریال ساختمانی این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که تمامی قیمت های اعلام شده به روز می باشند و نیازی به استعلام قیمت از سایر مراکز اعلام قیمت نمی باشد.

خیر، پرشین سازه تنها مرجع اعلام قیمت بوده و امکان خرید از این سایت وجود ندارد اما در راستای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان، امکان خرید میلگرد از تامین کننده های برتر و معتبر کشور از طریق سایت سازه افزار وجود دارد.

پرشین سازه با استفاده از جدیدترین روش های جمع آوری اطلاعات، به صورت کاملا آنلاین قیمت های اعلام شده توسط کارخانجات تولیدی وتامین کننده ها را جمع آوری کرده و در اخیتار شما عزیزان قرار می دهد.

قیمت میلگرد میانه

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 10 میانهمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400
میلگرد 12 میانهمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400
میلگرد 14 میانهمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,3403 مهر 1400
میلگرد 20 میانهمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,3403 مهر 1400
میلگرد 25 میانهمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,3403 مهر 1400

قیمت میلگرد آریان فولاد

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 10 آریان فولادمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3-کیلوگرم141,2903 مهر 1400
میلگرد 12 آریان فولادمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA2-کیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 25 آریان فولادمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3-کیلوگرم138,5403 مهر 1400
میلگرد 28 آریان فولادمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3-کیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400

قیمت میلگرد نورد گرم سمنان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 12 نورد گرم سمنانمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400
میلگرد 10 نورد گرم سمنانمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400

قیمت میلگرد قائم

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 22 قائممیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,7003 مهر 1400

قیمت میلگرد کاشان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 کاشانمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,5003 مهر 1400
میلگرد 10 کاشانمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم149,0903 مهر 1400
میلگرد 12 کاشانمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم148,1703 مهر 1400
میلگرد 18 کاشانمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,5003 مهر 1400
میلگرد 20 کاشانمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,5003 مهر 1400
میلگرد 22 کاشانمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,5003 مهر 1400
میلگرد 28 کاشانمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,5003 مهر 1400
میلگرد 32 کاشانمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,5003 مهر 1400
میلگرد 40 کاشانمیلگرد آجدار40شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار8شاخهA2کارخانهکیلوگرم143,1203 مهر 1400
میلگرد 10 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم141,2903 مهر 1400
میلگرد 12 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 14 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 18 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 16 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 20 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 25 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 28 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 32 آناهیتا گیلانمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400

قیمت میلگرد حدید سیرجان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 10 حدید سیرجانمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم146,7903 مهر 1400
میلگرد 14 حدید سیرجانمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 16 حدید سیرجانمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 18 حدید سیرجانمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 25 حدید سیرجانمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400

قیمت میلگرد راد همدان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 راد همدانمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم146,4703 مهر 1400
میلگرد 18 راد همدانمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم140,9703 مهر 1400
میلگرد 20 راد همدانمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم140,9703 مهر 1400
میلگرد 22 راد همدانمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم140,9703 مهر 1400
میلگرد 28 راد همدانمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم141,4303 مهر 1400
میلگرد 25 راد همدانمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم141,4303 مهر 1400

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 14 صبا فولاد زاگرسمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 16 صبا فولاد زاگرسمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 20 صبا فولاد زاگرسمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 22 صبا فولاد زاگرسمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 32 صبا فولاد زاگرسمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید5 بهمن 1399

قیمت میلگرد شاهین بناب

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 28 شاهین بنابمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 32 شاهین بنابمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 12 شاهین بنابمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 14 شاهین بنابمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 10 شاهین بنابمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 8 شاهین بنابمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400

قیمت میلگرد شاهرود

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 18 شاهرودمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم141,2903 مهر 1400
میلگرد 12 شاهرودمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم142,2103 مهر 1400
میلگرد 10 شاهرودمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم143,1203 مهر 1400

قیمت میلگرد بافق یزد

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 بافق یزدمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم153,2203 مهر 1400
میلگرد 10 بافق یزدمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم148,6303 مهر 1400
میلگرد 14 بافق یزدمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,2303 مهر 1400
میلگرد 16 بافق یزدمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,2303 مهر 1400
میلگرد 18 بافق یزدمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم143,1203 مهر 1400
میلگرد 20 بافق یزدمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم143,1203 مهر 1400
میلگرد 22 بافق یزدمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم143,1203 مهر 1400
میلگرد 25 بافق یزدمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم143,1203 مهر 1400

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 12 جهان فولاد سیرجانمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم141,2903 مهر 1400
میلگرد 14 جهان فولاد سیرجانمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 16 جهان فولاد سیرجانمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 18 جهان فولاد سیرجانمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 20 جهان فولاد سیرجانمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 22 جهان فولاد سیرجانمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400

قیمت میلگرد فایکو

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 22 فایکومیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم133,5803 مهر 1400
میلگرد 25 فایکومیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم133,5803 مهر 1400
میلگرد 20 فایکومیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم133,5803 مهر 1400
میلگرد 18 فایکومیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم133,5803 مهر 1400
میلگرد 16 فایکومیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم133,5803 مهر 1400
میلگرد 14 فایکومیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم133,5803 مهر 1400

قیمت میلگرد امیرکبیر

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 10 امیرکبیرمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم138,5403 مهر 1400
میلگرد 10 امیرکبیرمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم137,1603 مهر 1400
میلگرد 14 امیرکبیرمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم134,8703 مهر 1400
میلگرد 18 امیرکبیرمیلگرد آجدار18شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم135,7803 مهر 1400
میلگرد 20 امیرکبیرمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم134,8703 مهر 1400
میلگرد 20 امیرکبیرمیلگرد آجدار20شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم135,7803 مهر 1400
میلگرد 22 امیرکبیرمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم134,8703 مهر 1400
میلگرد 22 امیرکبیرمیلگرد آجدار22شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم135,7803 مهر 1400
میلگرد 25 امیرکبیرمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم134,8703 مهر 1400
میلگرد 25 امیرکبیرمیلگرد آجدار25شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم135,7803 مهر 1400
میلگرد 16 امیرکبیرمیلگرد آجدار16شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم135,7803 مهر 1400

قیمت میلگرد ابهر

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 6.5 ابهرمیلگرد ساده6.5کلافA1کارخانهکیلوگرم162,8503 مهر 1400
میلگرد 8 ابهرمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400
میلگرد 12 ابهرمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم135,7803 مهر 1400
میلگرد 14 ابهرمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,7803 مهر 1400
میلگرد 22 ابهرمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,7803 مهر 1400

قیمت میلگرد آذر فولاد امین

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 14 آذر فولاد امینمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم142,2103 مهر 1400
میلگرد 28 آذر فولاد امینمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم142,2103 مهر 1400
میلگرد 32 آذر فولاد امینمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم142,2103 مهر 1400
میلگرد 12 آذر فولاد امینمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400
میلگرد 10 آذر فولاد امینمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم144,9603 مهر 1400

قیمت میلگرد نیشابور

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 10 نیشابورمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید5 بهمن 1399
میلگرد 14 نیشابورمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,0903 مهر 1400
میلگرد 16 نیشابورمیلگرد آجدار16شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم140,3703 مهر 1400
میلگرد 16 نیشابورمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,0903 مهر 1400
میلگرد 18 نیشابورمیلگرد آجدار18شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم140,3703 مهر 1400
میلگرد 20 نیشابورمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,0903 مهر 1400
میلگرد 22 نیشابورمیلگرد آجدار22شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم140,3703 مهر 1400
میلگرد 25 نیشابورمیلگرد آجدار25شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم140,3703 مهر 1400
میلگرد 28 نیشابورمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,0903 مهر 1400
میلگرد 28 نیشابورمیلگرد آجدار28شاخهA3بنگاه تهرانکیلوگرم140,3703 مهر 1400
میلگرد 32 نیشابورمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400

قیمت میلگرد ظفر بناب

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 12 ظفر بنابمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم141,7503 مهر 1400
میلگرد 18 ظفر بنابمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,9103 مهر 1400
میلگرد 12 ظفر بنابمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید5 بهمن 1399

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 12 ذوب آهن اصفهانمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 16 ذوب آهن اصفهانمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400

قیمت میلگرد قزوین

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 قزوینمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم141,2903 مهر 1400
میلگرد 10 قزوینمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم135,7803 مهر 1400
میلگرد 14 قزوینمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید5 بهمن 1399

قیمت میلگرد فولاد سپهر ایرانیان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم140,3703 مهر 1400
میلگرد 8 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400
میلگرد 10 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 10 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم141,2903 مهر 1400
میلگرد 12 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 14 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400
میلگرد 18 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400
میلگرد 20 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400
میلگرد 22 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400
میلگرد 25 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400
میلگرد 28 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400
میلگرد 32 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400
میلگرد 16 کاوه تیکمه داشمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم136,2403 مهر 1400

قیمت میلگرد معراج کرد کوی

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 20 معراج کرد کویمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 18 معراج کرد کویمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 16 معراج کرد کویمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 12 معراج کرد کویمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم138,5403 مهر 1400
میلگرد 14 معراج کرد کویمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400

قیمت میلگرد کوثر اهواز

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 14 کوثر اهوازمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,3303 مهر 1400
میلگرد 16 کوثر اهوازمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,3303 مهر 1400
میلگرد 18 کوثر اهوازمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400
میلگرد 20 کوثر اهوازمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,3303 مهر 1400
میلگرد 25 کوثر اهوازمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,3303 مهر 1400
میلگرد 28 کوثر اهوازمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,3303 مهر 1400
میلگرد 32 کوثر اهوازمیلگرد آجدار32شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم135,3303 مهر 1400

قیمت میلگرد درپاد تبریز

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 درپاد تبریزمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 12 درپاد تبریزمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 14 درپاد تبریزمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,1603 مهر 1400
میلگرد 18 درپاد تبریزمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,1603 مهر 1400
میلگرد 20 درپاد تبریزمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,1603 مهر 1400
میلگرد 22 درپاد تبریزمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,1603 مهر 1400
میلگرد 25 درپاد تبریزمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید3 مهر 1400
میلگرد 16 درپاد تبریزمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,1603 مهر 1400

قیمت میلگرد ذوب و نورد کرمان

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 14 ذوب و نورد کرمانمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 16 ذوب و نورد کرمانمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 18 ذوب و نورد کرمانمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 20 ذوب و نورد کرمانمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 22 ذوب و نورد کرمانمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400

قیمت میلگرد آریاذوب

نامنوعسایزحالتاستانداردمحل بارگیریواحدقیمتتوضیحات بیشتر
میلگرد 8 آریاذوبمیلگرد آجدار8شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرمتماس بگیرید21 اردیبهشت 1400
میلگرد 12 آریاذوبمیلگرد آجدار12شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم140,3703 مهر 1400
میلگرد 14 آریاذوبمیلگرد آجدار14شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 16 آریاذوبمیلگرد آجدار16شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 18 آریاذوبمیلگرد آجدار18شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 20 آریاذوبمیلگرد آجدار20شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 22 آریاذوبمیلگرد آجدار22شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 25 آریاذوبمیلگرد آجدار25شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم137,6203 مهر 1400
میلگرد 28 آریاذوبمیلگرد آجدار28شاخه 12 متریA3کارخانهکیلوگرم139,4503 مهر 1400
میلگرد 10 آریاذوبمیلگرد آجدار10شاخه 12 متریA2کارخانهکیلوگرم140,3703 مهر 1400
بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه با جمع‌آوری حدود 22500 پروژه و ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز ساختمان‌های در حال ساخت، اولین و جامع‌ترین بانک اطلاعات ساختمانی در سطح تهران و حومه‌ی تهران می‌باشد. این اطلاعات شامل شماره تماس سازنده، مرحله کار، آدرس پروژه، تصویر پروژه، تعداد طبقات و واحدها، متراژ، نقشه گوگل‌مپ و ... می‌باشد. اطلاعات به‌صورت مداوم آپدیت شده و روزانه 50 مورد پروژه جدید به این تعداد اضافه می‌گردد. برای به‌روزرسانی صحیح‌تر پروژه‌ها، ماهانه یک تصویر جدید از پروژه بارگذاری شده تا مرحله‌ی دقیق پروژه مشخص‌شده و با به‌کارگیری جزئیات دقیق و کامل پروژه فرآیند بازاریابی به‌راحتی انجام گیرد.

سازه افزار
سازه افزار

یکی از پربازدیدترین و نام آشناترین سایت‌های نیازمندی صنعت ساختمان در بین سازندگان و مصرف‌کنندگان

سازه ادز
سازه ادز

بستری مناسب برای بهتر و بیشتر دیده‌شدن کسب‌و‌کار شما در موتورهای جستجو و شبکه‌‌های اجتماعی

 پنل ارسال پیامک
پنل ارسال پیامک

امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به بازارهدف به‌همراه قابلیت برگشت اعتبار پیامک‌های ناموفق

پروژه های بازاریابی شده
پروژه های بازاریابی شده

استخراج روزانه‌ی درخواست خرید سازندگان به‌منظور صرفه‌جویی در وقت و انرژی شما

دوره آموزش بازاریابی
دوره آموزش بازاریابی

دوره‌های رایگان آموزش فروش و بازاریابی برای افزایش شناخت‌بازار، آنالیز‌ رقبا و تکنیک‌های موثر فروش

نصب اوراق تبلیغاتی
نصب اوراق تبلیغاتی

نصب و توزیع اوراق تبلیغاتی مانند کاتالوگ، کارتن‌پلاست، بنر در محل ساختمان‌های درحال ساخت

پنل ثبت مذاکرات
پنل ثبت مذاکرات

امکان ثبت مذاکرات با سازندگان به صورت به صورت زماندار به همراه هشدار پیامکی و آنلاین

مناقصات و مزایدات
مناقصات و مزایدات

ارائه اطلاعات مناقصات و مزایدات ساختمانی سراسر کشور به صورت رایگان

طراحی سایت
طراحی سایت

ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری، خدماتی و ...

شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی

ارائه خدمات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، لینکدین، تلگرام و ...

گوگل ادز
گوگل ادز

ارائه خدمات تبلیغات آنلاین در سطح موتور جستجوی گوگل، یوتیوب و ...

سئو
سئو

ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

وبلاگ پرشین سازه

اخبار و مقالات آموزشی صنعت ساختمان

کاشی و سرامیک

در واقع کاشی و سرامیک به قدری رایج شده اند که تصور ساخت یک خانه بدون آن ها، تقریبا غیر ممکن است. نصب کاشی و سرامیک معمولا در مرحله ی نازک کاری ساختمان صورت می گیرد.

ساختمان های در حال اتمام کار تهران

تا زمانی که یک ساختمان به انتهای کار خود برسد، مراحل زیادی را پشت سر گذاشت! تک به تک مراحل ساختمان سازی در ایمنی و استاندارد بودن آن نقش دارند و باید آن ها را در نظر داشت. از مرحله ی فونداسیون گرفته تا مراحل نازک کاری!

ساختمان های در حال ظریف کاری تهران

در مرحله ی ظریف کاری، همان طور که از نامش نیز پیداست به سراغ مراحل حساس تر و ظریف تری می رویم که طبیعتاً بخشی از نمای سازه را شکل می دهند. در واقع هر آن چه که دیگران در نهایت از سازه می بینند، بخشی از روند نازک کاری و ظریف کاری ساختمان بوده است.

ساختمان های در حال نازک کاری تهران

ساختمان هایی که در حال حاضر در آن زندگی می کنید، حاصل ده ها مرحله ی مختلف است که توسط استادکاران و مهندسین صورت می گیرد. هر مرحله ای روند مخصوص به خود را دارد و بخشی از ماهرترین افراد را به کار می گیرد.

ساختمان های در حال اجرای تأسیسات تهران

ساختمان سازی یکی از پیچیده ترین مشاغل موجود در دنیاست. ده ها مرحله دارد که هر یک از آن ها باید با دقت زیادی انجام شود. هر گونه اشتباه در یکی از مراحل ساخت و ساز می تواند منجر به ساخت یک سازه ی بی کیفیت شود. خانه ها، محیطی امن برای زندگی هستند.

14 سال سابقه کاری پرشین سازه
۱۴سال

سابقه کاری

پرشین سازه دارای 43 کارمند حضوری می باشد
۴۳نفر

پرسنل

پهنای باند روزانه
۲۰۰۰+

مشتری فعال

پرشین سازه دارای بیش از 22500 پروژه فعال می باشد
۲۲۵۰۰+

پروژه فعال

کلیه حقوق برای شرکت ارتباطات ماندگار پرشین محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Ertebatat Mandegar Persian Ltd. Ertebatat Mandegar Persian Company ® , All Rights Reserved.