قیمت میلگرد | قیمت امروز میلگرد | قیمت لحظه ای میلگرد

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد از تمامی برندها و کارخانجات تولید کننده میلگرد در لیست قیمت لحظه ای میلگرد قابل مشاهده می باشد.
امیتاز 4 از 34 رای
تبلیغات در پرشین سازه

قیمت میلگرد | قیمت امروز میلگرد | قیمت لحظه ای میلگرد

امروزه افرادی که در ساختمان سازی فعالیت می‌کنند و یا مسئول خرید نیازهای ساختمان هستند، می‌دانند که میلگرد چیست و چه کاربردی دارد. به طور کلی میلگردها برای استحکام ساختمان به کار می‌روند و این فلز از فونداسیون ساختمان تا روی پشت بام استفاده می‌شود. میلگردها انواع بسیار زیادی دارند که شما به سادگی می‌توانید آن‌ها را از اصناف و یا فروشگاه‌های آنلاین خریداری کنید. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این قطعه ساختمانی به دست آورید.

انواع میلگرد

میلگردها انواع مختلفی دارند که در صنایع مختلفی از آن‌ها استفاده می‌شود. بیشترین استفاده از میلگردها به صنعت ساختمان سازی تعلق گرفته است و در این صنعت برای افزایش استحکام ساختمان‌ها و مقاومت آن‌ها در نظر گرفته شده است. به طور کلی 6 نوع میلگرد داریم که می‌توان از آن‌ها در ساختمان‌ها اتفاده کرد. اگر ساختمان خود را با استفاده از بتن می‌سازید، می‌توانید آن را با استفاده از این قطعه ساختمانی تقویت کنید. توجه کنید که در صورتی که از بتن مسلح استفاده می‌کنید، باید از میلگردهای آجر دار استفاده کنید. در ادامه با انواع این نوع قطعه ساختمانی آشنا می‌شوید.

میلگردهای اروپایی

در این نوع میلگردها از فلزات مختلفی تشکیل می‌شوند که اصلی‌ترین جزء آن‌ها منگنز و ترکیبات آن است. این نوع قطعه ساختمانی از قیمت مناسب‌تری نسبت به دیگر میلگردها برخوردار هستند و اجرا و نصب آن‌ها نیز همینطور. این نوع قطعات ساختمانی بسیار مستحکم هستند و مقاوت زیادی در مقابل خم شدن از خود نشان می‌دهند.

میلگردهای کربن ‌دار

این نوع میلگردها نیز در ساختمان‌هایی که از بتن استفاده می‌کنند، کاربرد دارد و می‌تواند مقاومت و استحکام ستون‌ها و ساختمان را افزایش دهد. تنها مشکلی که این میلگردها دارند این است که بعد از مدتی دچار خوردگی می‌شوند. خوردگی در صورتی اتفاق میافتد که میلگردها در مقابل رطوبت قرار بگیرند. اگر این قطعات ساختمانی مدت زمان طولانی را در مقابل رطوبت باشند، به سادگی می‌توانید آن‌ها را با دست نصف کنید. در صورتی که این میلگردها در داخل بتن باشند، دیرتر این اتفاق رخ می‌دهد.

میلگردهای گالوانیزه

این نوع میلگرد از تمام میلگردهایی که وجود دارد، از مقاومت بیشتری برخوردار است. میلگردهای گالوانیزه از مقاومت و سختی بیشتری برخوردار هستند و به سادگی در مقابل رطوبت دچار خوردگی نمی‌شوند. در نظر داشته باشید که قیمت این نوع قطعه ساختمانی از دیگر قطعات گران‌تر است.

میلگردهایی با پوشش اپوکسی

این نوع قطعه ساختمانی از شبیه به میلگردهای کربن دار بوده و فقط یک پوشش اپوکسی به آن اضافه شده است. این نوع از میلگردها بسیار در مناطق سردسیر کاربرد دارد و استفاده زیادی از این نوع قطعه در مکان‌های سرد می‌شود. جالب است بدانید که این نوع میلگرد 1700 برابر بیشتر از دیگر قطعات در مقابل خوردگی مقاومت می‌کند. اما برای اینکه لایه اپوکسی نازک است، زمانی که آن لایه آسیب می‌بییند، امکان خورده شدن دوباره ایجاد می‌شود.

میلگردهای فولادی و ضد زنگ

میلگردهای فولادی و ضد زنگ بهترین نوع میلگر و در عین حال گران‌ترین نوع آن‌‌ها است. استفاده از این نوع قطعه ساختمانی به شدت توصیه می‌شود. این نوع قطعه ساختمانی را شما به راحتی می‌توانید در هر محلی با هر شرایط استفاده کنید و بهرین نتیجه را از آن بگیرید. این نوع میلگرد 1500 برابر مقاوم‌تر از دیگر میلگردها است. جالب است بدانید که این نوع قطعه ساختمانی خیلی سخت خم می‌شود و مقامت زیادی دارد.

میلگردهای فایبر گلاس پلیمری

میلگردهای فایبر گلاس پلیمری بسیار مقاوم هستند که با پلیمر تقویت شده و از خوردگی نیز جلوگیری می‌کند. این نوع قطعه ساختمانی به میلگردهای شیشه‌ای تقویت شده با پلیمر معروف هستند. این نوع قطعه ساختمانی با ترکیب موادی شبیه به کربن و فایبر گلاس تولید شده است. این ترکیب باعث شده تا درصد خوردگی به کمترین مقدار خود برسد و مقاومت به بیشترین مقدار افزایش یابد. همین امر نیز باعث افزایش قیمت این نوع قطعه ساختمانی شده است. اگر می‌خواهید یک پروژه بدون دردسر و با کیفیت داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این نوع قطعه کاربردی استفاده کنید. 

مشخصات مکانیکی میلگردها

این قطعات ساختمانی، مشخصات مکانیکی مختلفی دارند که برای کاربرد در هر سازه باید به این اطلاعات توجه ویژه‌ای شود تا ساختمانی مستحکم ساخته شود. در ادامه مطلب برخی از مشخصات مکانیکی جهت اطلاعات بیشتر شما خواننده گرامی، ارائه شده است.

میلگردهای نرم (A1)

این قطعه ساختمانی با مقاومت جاری ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۲۵ درصد به عنوان میلگرد نرم شناخته شده و عمدتا بصورت صاف و بدون آج می‌باشد. این نوع قطعه ساختمانی برای آهنگری و تغییر شکل و انجام جوشکاری بر روی آن مناسب است.

میلگردهای نیمه سخت (A2)

این نوع میلگرد با مقاومت جاری ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۹ درصد به عنوان میلگرد نیمه خشک و نیمه نرم شناخته شده که به صورت آجدار عرضه می‌شود. این نوع قطعه ساختمانی اکثرا برای عملیات ساختمانی و خاموت زنی مناسب است و انجام عملیات جوشکاری روی این نوع قطعه ساختمانی امکان پذیر است، اما بهتر است که این کار انجام نگیرد.

میلگردهای سخت (A3)

این میلگرد با مقاومت جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۴ درصد به عنوان میلگرد خشک مناسب عملیات‌های صنعتی و ساختمانی است. این قطعه کاربردی به صورت آجدار می‌باشد و برای آهنگری و تغییر شکل با زوایای تند مناسب نبوده و پیشنهاد می‌شود که به هیچ عنوان روی این نوع قطعه ساختمانی جوشکاری انجام نشود.

میلگردهای سخت با آج پیچیده(A4) 

این نوع قطعه ساختمانی با در نظر گرفتن استانداردهای سازمان ملی استاندارد ایران عرضه می‌شود. این مو میلگردها با آج‌های 500 و 520 ترکیب شده و دارای آج دوکی شکل می‌شوند. به همین صورت آج‌های عرضی که به شکل دوکی هستند، دارای چهار و نیم مار پیچ با زاویه‌های 35 تا 70 درجه هستند.

قیمت میلگرد

میلگرد با توجه اینکه جزو فلزات و آهن‌آلات است و قیمت فلزات نیز در بازار جهانی و داخلی ثابت نیست، قیمت متغیری در هر روز دارد و شما برای خرید و فروش این قطعه باید از قیمت روز آن با خبر باشید. قیمت این قطعه ساختمانی را می‌توانید به دو روش عمده به دست آورید که در ادامه با این روش‌ها آشنا می‌شوید.

قیمت اصناف و بازارها

شما می‌توانید با مراجعه به اصناف مرتبط از قیمت میلگرد با خبر شوید. البته این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است این صنف‌ها دیرتر از نوسانات قیمت با خبر شوند و در صورت ارزان شدن فلزات شما ضرر کنید ولی معمولا در صورت گرانی میلگرد، تمام اصناف فروشنده خیلی زود از آن با خبر می‌شود! اگر مراجعه به اصناف مختلف برای شما سخت است یا در این کار تخصصی ندارید، می‌توانید از روش بعدی که ساده‌تر است، استفاده کنید.

قیمت لحظه‌ای

در این روش شما می‌توانید در اینترنت با یک سرچ کوچک از قیمت میلگرد با خبر شوید. دقت کنید که ممکن است به هر سایتی که مراجعه می‌کنید، قیمت متفاوتی به شما ارائه شود. برای اینکه بتوانید قیمت خوبی را در نظر داشته باشید می‌توانید از میانگین قیمتی که سایت‌ها دارند، استفاده کنید یا سایت‌های معتبر و مرجع را شناسایی کنید و معیار ارزیابی قیمت قرار دهید.

خرید میلگرد

روش‌های خرید میلگرد نیز مانند روش‌های اطلاع از قیمت آن هستند. برای اینکه بتوانید این قطعه کاربردی را خریداری کنید، می‌توانید به اصناف مراجعه کنید و یا از طریق گوشی تلفن خود آن‌ها را سفارش و در محل تحویل بگیرید. در ادامه روش کار خرید از اصناف و خرید آنلاین را به شما می‌گوییم. توجه کنید که قیمت هر شاخه میلگرد به صورت تقریبی و بر حسب کیفیت‌های مختلف از 8 هزار تومان شروع شده و تا 23 هزار تومان ادامه دارد. البته این قیمت‌های تقریبی در تابستان سال 1399 هستند و با توجه به تغییرات سریع قیمت در ایران بر اثر تورم، ممکن است نرخ‌هایی که در بازار مشاهده می‌کنید، تا حد زیادی با این قیمت‌ها متفاوت باشند.

خرید از اصناف و فروشندگان مصالح ساختمانی

برای خرید این فلز ساختمانی می‌توانید به اصناف مرتبط و بازارهای آهن مراجعه کنید و در آنجا به سادگی  جنس، نوع و کاربرد این قطعه را ببینید و بعد انتخاب کنید. در همین حال برخی از اصناف نیز جنس فلز را برای شما آزمایش می‌کنند و گواهی آزمایشگاه‌های معتبر ارائه می‌دهند تا شما از خرید خود اطمینان حاصل کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر در خرید مصالح ساختمانی تخصص ندارید، برای استفاده از این روش حتما از یک متخصص یا فرد با تجربه کمک بگیرید.

خرید آنلاین میلگرد

خرید آنلاین روشی جدید است که امروزه استقبال خوبی از آن می‌شود. در این روزها که شیوع ویروس کرونا در اوج خود است، برای امنیت خود هم که شده می‌توانید بخشی از نیازهای ساختمانی خود را که میلگرها نیز جزئی از آن‌ها است به صورت آنلاین خرید کنید و در محل تحویل بگیرید. با رواج خدمات آنلاین در ایران، در صنعت ساختمان هم وب سایت‌های مختلفی مشغول به کار شده‌اند که خدمات مناسب و با کیفیتی نیز ارائه می‌دهند.

برای استفاده از این روش، سعی کنید از یک فروشگاه معتبر خرید کنید که ضمانت کالا و نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد. خرید آنلاین زحمت زیادی برای شما ندارد و شما به سادگی می‌توانید با چند کلیک اقدام به خرید انواع مصالح ساختمانی کنید و پیش از خرید نیز مشخصات هر قطعه را به خوبی ارزیابی کنید و قیمت‌ها را با سایت‌های فروشنده مشابه مقایسه کنید.

سخن پایانی

میلگردها اجزای ساختمانی هستند که در نبود آن‌ها ساختمان سازی بسیار سخت شده و استحکام و مقاومت ساختمان‌ها بسیار کاهش پیدا می‌کند. اگر قصد ساخت و ساز را دارید و در این راه تازه کار هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از میلگردهای باکیفیت استفاده کنید تا استحکام و مقاومت سازه شما افزایش پیدا کند. استفاده از انواع بی کیفیت میلگرد که با قیمت‌های نازل در بازار ارائه می‌شوند، می‌تواند ریسک‌های عدم پذیرش سازه توسط مهندسین ناظر را در بر داشته باشد و حتی در آینده ریسک‌های مثل ریزش ساختمان را ایجاد کند. اینگونه میلگردها در مدت کمی پس از استفاده دچار اعوجاج یا خوردگی شده و استحکام خود را از دست می‌دهند.

در پایان توصیه می‌کنیم که در خرید انواع مصالح ساختمانی حتما از یک فرد با تجربه یا استادکار کمک بگیرید و به یک فروشنده با فاکتور معتبر یا یک سایت آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت کالا مراجعه کنید؛ زیرا این روزها انواع مصالح ساختمانی بی کیفیت را به سادگی با قیمت‌هایی تا چند برابر به شما می‌فروشند و پس از خرید هم کار خاصی از شما ساخته نیست.

سوالات متداول

شما می توانید برای مشاهده قیمت لحظه ای میلگرد با مراجعه به سایت پرشین سازه و مشاهده صفحه قیمت میلگرد، از آخرین قیمت میلگرد با خبر شوید.

بله، پرشین سازه به عنوان مرجع تخصصی اعلام قیمت لحظه ای متریال ساختمانی این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که تمامی قیمت های اعلام شده به روز می باشند و نیازی به استعلام قیمت از سایر مراکز اعلام قیمت نمی باشد.

خیر، پرشین سازه تنها مرجع اعلام قیمت بوده و امکان خرید از این سایت وجود ندارد اما در راستای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان، امکان خرید میلگرد از تامین کننده های برتر و معتبر کشور از طریق سایت سازه افزار وجود دارد.

پرشین سازه با استفاده از جدیدترین روش های جمع آوری اطلاعات، به صورت کاملا آنلاین قیمت های اعلام شده توسط کارخانجات تولیدی وتامین کننده ها را جمع آوری کرده و در اخیتار شما عزیزان قرار می دهد.

نامسایزتولیدکنندهاستانداردوزنقیمتاطلاعات بیشتر
میلگرد 8 ظفر A28مجتمع فولاد ظفربنابA24/215,872
میلگرد 8 راد A28راد همدانA2516,913
میلگرد 8 شاهین A28شاهین بنابA24/416,330
میلگرد 8 ابهر A28ابهرA24/515,780
میلگرد 8 آناهیتا A28آناهیتا گیلانA24/414,954
میلگرد 8 بافق A38فولاد بافق یزدA3015,367
میلگرد 8 میانه A28میانه تبریزA250
میلگرد 8 کاوه تیکمه داش A28کاوه تیکمه داشA24/4814,587
میلگرد 32 آرین A38آریان فولادA250
میلگرد 8 روهینا جنوب A28روهینا جنوبA24/50
میلگرد 8 کویر A28کویر کاشانA25/714,770
میلگرد 8 سیرجان A28جهان فولاد سیرجانA24/50
میلگرد 8 کویر A38کویر کاشانA35/715,700
میلگرد 8 هیربد زرندیه A28هیربد زرندیهA200
میلگرد 8 سمنان A38نورد گرم سمنانA34/515,000
میلگرد8 فولاد گلستان A38نورد فولاد گلستانA3015,505
میلگرد 8 البرز غرب A28مجتمع فولاد البرز غربA200
میلگرد 8 آذرامین A28آذرامینA24/514,679
میلگرد 8 شاهرود A38فولاد شاهرودA360
میلگرد 8 صائب تبریز A28مجتمع فولاد صائب تبریزA2014,771
میلگرد 8 هشترود A28فولاد و نورد هشترودA2014,862
میلگرد 8 پارس A28پارس آرمانA2514,404
میلگرد 8 A2 نورد جهان8نورد گرم جهانA200
میلگرد 8 راستین آستارا A28فولاد راستین آستاراA200
میلگرد 8 مهیار اردبیل A38مهیار اردبیلA300
میلگرد 8 مهیار اردبیل A28مهیار اردبیلA200
میلگرد 8 کیان فولاد ابهر A28کیان فولاد ابهرA200
میلگرد 8 کیان کاشان A28کیان کاشانA2014,771
میلگرد 8 فولاد قزوین A28فولاد قزوینA2014,358
میلگرد 8 حسن رود A28فولاد حسن رود گیلانA2014,954
میلگرد 10 ظفر A210مجتمع فولاد ظفربنابA26/415,689
میلگرد 10 ظفر A310مجتمع فولاد ظفربنابA36/40
میلگرد 10 راد A210راد همدانA2816,684
میلگرد 10 شاهین A210شاهین بنابA27/0716,055
میلگرد 10 ابهر A210ابهرA27/4415,597
میلگرد 10 ابهر A310ابهرA37/4415,734
میلگرد 10 آناهیتا A210آناهیتا گیلانA26/914,771
میلگرد 10 امیرکبیر A310امیرکبیر خزرA3915,964
میلگرد 10 نیشابور A310نیشابورA380
میلگرد 10 فایکو A310فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A37/50
میلگرد 10 بافق A210فولاد بافق یزدA37/214,908
میلگرد 10 زاگرس A310صبا زاگرسA38/516,055
میلگرد 10 پرشین A310پرشین فولادA3815,780
میلگرد10کلاف بنگاه آسرون10بنگاه آسرونA3کلافی0
میلگرد 10 میانه A210میانه تبریزA280
میلگرد 10 آریا A310آریا ذوبA37/50
میلگرد 10 ابرکوه A310ابرکوه یزدA3814,541
میلگرد 10 کویر A210کویر کاشانA27/50
میلگرد 10 کویر A310کویر کاشانA37/514,862
میلگرد 10 کیان کاشان A210کیان کاشانA2014,679
میلگرد 10 صدر لرستان A310صدر فولاد لرستانA300
میلگرد 10 اردبیل A210ذوب آهن اردبیلA2014,633
میلگرد 10 شیراز پولاد نورد A210شیراز پولاد نوردA200
میلگرد 10 شیراز پولاد نورد A310شیراز پولاد نوردA300
میلگرد10 فولاد گلستان A310نورد فولاد گلستانA3015,413
میلگرد 12 فولاد گلستان A310نورد فولاد گلستانA3015,229
میلگرد 10 کاوه تیکمه داش A210کاوه تیکمه داشA27/0315,275
میلگرد 10 البرز غرب A210مجتمع فولاد البرز غربA2014,650
میلگرد 10 آذرامین A210آذرامینA27/214,495
میلگرد 10 خرم آباد A210مجتمع فولاد خرم آبادA200
میلگرد 10 آرین A210آریان فولادA2715,505
میلگرد 10 خرمدشت A210فولاد خرمدشت تاکستانA2014,174
میلگرد 10 خرمدشت A310فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 10 سمنان A310نورد گرم سمنانA3714,495
میلگرد 10 آذر چلیک تبریز A210شرکت آذر چلیک تبریزA200
میلگرد 10 شاهرود A310فولاد شاهرودA3816,193
میلگرد 10 اردبیل A310ذوب آهن اردبیلA3014,817
میلگرد 10 روهینا A210روهینا جنوبA27/314,405
میلگرد 10 صائب تبریز A210مجتمع فولاد صائب تبریزA2014,541
میلگرد 10 کیان فولاد ابهر A210کیان فولاد ابهرA2014,266
میلگرد 10 سیرجان A210جهان فولاد سیرجانA2714,600
میلگرد 10 پارس A210پارس آرمانA2814,174
میلگرد 10 هشترود A210فولاد و نورد هشترودA2014,679
میلگرد 10 راستین آستارا A210فولاد راستین آستاراA200
میلگرد 10 مهیار اردبیل A310مهیار اردبیلA3014,817
میلگرد 10 مهیار اردبیل A210مهیار اردبیلA2014,633
میلگرد 10 هیربد زرندیه A310هیربد زرندیهA300
میلگرد 10 هیربد زرندیه A210هیربد زرندیهA200
میلگرد 10 یزد احرامیان A310یزد احرامیانA3014,679
میلگرد 10 فولاد قزوین A210فولاد قزوینA2013,991
میلگرد 10 کرمان A210ذوب و نورد کرمانA200
میلگرد 10 بردسیر A210بردسیر کرمانA200
میلگرد 10 بردسیر A310بردسیر کرمانA300
میلگرد 10 کوثر اهواز A310کوثر اهوازA300
میلگرد 10 حسن رود A210فولاد حسن رود گیلانA2014,495
میلگرد 12 ذوب آهن A312ذوب آهن اصفهانA310/6514,587
میلگرد 12 ظفر A312مجتمع فولاد ظفربنابA31015,689
میلگرد 12 راد A312راد همدانA39/516,455
میلگرد 12 شاهین A312شاهین بنابA310/1916,055
میلگرد 12 آناهیتا A312آناهیتا گیلانA39/914,587
میلگرد 12 امیرکبیر A312امیرکبیر خزرA311/115,826
میلگرد 12 نیشابور A312نیشابورA3110
میلگرد 12 فایکو A312فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A310/60
میلگرد 12 بافق A312فولاد بافق یزدA310/514,817
میلگرد 12 ارگ A312ارگ تبریزA310/514,587
میلگرد 12 میانه A312میانه تبریزA3110
میلگرد 12 کویر A212کویر کاشانA2110
میلگرد 12 کویر A312کویر کاشانA31114,725
میلگرد 12 کیان کاشان A212کیان کاشانA2014,679
میلگرد 12 ابهر A212ابهرA210/6815,597
میلگرد 12 ابهر A312ابهرA310/6815,734
میلگرد 12 آلیاژی ایران A312فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 12 پرشین A312پرشین فولادA31115,597
میلگرد 12 شیراز پولاد نورد A212شیراز پولاد نوردA200
میلگرد 12 شیراز پولاد نورد A312شیراز پولاد نوردA300
میلگرد 12 کاوه تیکمه داش A312کاوه تیکمه داشA310/1814,358
میلگرد 12 البرز غرب A212مجتمع فولاد البرز غربA200
میلگرد12 البرز غرب A312مجتمع فولاد البرز غربA300
میلگرد 12 ایزدخواست A312ذوب فولاد ایزدخواست جنوبA300
میلگرد 12 آذرامین A312آذرامینA310/514,495
میلگرد 12 خرم آباد A212مجتمع فولاد خرم آبادA200
میلگرد 12 آرین A312آریان فولادA3100
میلگرد 12 خرمدشت A212فولاد خرمدشت تاکستانA2014,174
میلگرد 12 خرمدشت A312فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 12 صدرای توس A312فولاد نیک صدرای توسA3014,395
میلگرد 12 سمنان A312نورد گرم سمنانA31014,404
میلگرد 12 آذر چلیک تبریز A312شرکت آذر چلیک تبریزA300
میلگرد 12 آریا A312آریا ذوبA3110
میلگرد 12 اردبیل A212ذوب آهن اردبیلA2014,587
میلگرد 12 اردبیل A312ذوب آهن اردبیلA3014,633
میلگرد 12 شاهرود A312فولاد شاهرودA311/816,101
میلگرد 12 خلیج فارس A312مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3014,450
میلگرد 12 روهینا جنوب A312روهینا جنوبA310/314,404
میلگرد 12 زاگرس A312صبا زاگرسA310/515,917
میلگرد 12 صائب تبریز A312مجتمع فولاد صائب تبریزA2014,495
میلگرد 12 کیان فولاد ابهر A212کیان فولاد ابهرA2014,312
میلگرد 12 ابرکوه A312ابرکوه یزدA31114,312
میلگرد 12 سیرجان A212جهان فولاد سیرجانA21014,200
میلگرد 12 سیرجان A312جهان فولاد سیرجانA31014,265
میلگرد 12 هشترود A212فولاد و نورد هشترودA2014,495
میلگرد 12 مهیار اردبیل A212مهیار اردبیلA3014,587
میلگرد 12 مهیار اردبیل A212مهیار اردبیلA2014,541
میلگرد 12 غرب کرمانشاه A312فولاد غرب کرمانشاهA3014,266
میلگرد 12 هیربد زرندیه A312هیربد زرندیهA3014,358
میلگرد 12 یزد احرامیان A312یزد احرامیانA3014,404
میلگرد 12 قائم رازی A312قائم رازیA3014,404
میلگرد 12 فولاد قزوین A212فولاد قزوینA2013,991
میلگرد 12 کرمان A212ذوب و نورد کرمانA200
میلگرد 12 بردسیر A212بردسیر کرمانA200
میلگرد آجدار 12 A3 بردسیر12بردسیر کرمانA3014,404
میلگرد 12 کوثر اهواز A312کوثر اهوازA3014,220
میلگرد 12 حسن رود A212فولاد حسن رود گیلانA2014,495
میلگرد 12 معراج کرد کوی A312معراج کرد کویA3014,248
میلگرد 14 ذوب آهن A314ذوب آهن اصفهانA314/5214,404
میلگرد 14 ظفر A314مجتمع فولاد ظفربنابA31415,505
میلگرد 14 راد A314راد همدانA313/516,363
میلگرد 14 شاهین A314شاهین بنابA313/8815,780
میلگرد 14 ابهر A314ابهرA314/515,413
میلگرد 14 آناهیتا A314آناهیتا گیلانA31414,587
میلگرد 14 امیرکبیر A314امیرکبیر خزرA314/215,597
میلگرد 14 نیشابور A314نیشابورA314/415,349
میلگرد 14 فایکو A314فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A314/514,964
میلگرد 14 بافق A314فولاد بافق یزدA314/414,404
میلگرد 14 میانه A314میانه تبریزA314/50
میلگرد 14 کویر A314کویر کاشانA314/814,495
میلگرد 14 کیان کاشان A314کیان کاشانA3014,587
میلگرد 14 صدر لرستان A314صدر فولاد لرستانA300
میلگرد 14 آلیاژی ایران A314فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 14 پرشین A314پرشین فولادA31515,459
میلگرد 14 شیراز پولاد نورد A214شیراز پولاد نوردA200
میلگرد 14 شیراز پولاد نورد A314شیراز پولاد نوردA300
میلگرد 14 فردوس باختر A314فردوس باخترA300
میلگرد 14 فولاد گلستان A314نورد فولاد گلستانA3014,495
میلگرد 14 کاوه تیکمه داش A314کاوه تیکمه داشA313/8614,266
میلگرد 14 البرز غرب A314مجتمع فولاد البرز غربA3014,550
میلگرد 14 ایزدخواست A314ذوب فولاد ایزدخواست جنوبA300
میلگرد 14 آذرامین A314آذرامینA314/514,220
میلگرد 14 خرم آباد A314مجتمع فولاد خرم آبادA300
میلگرد 14 فولاد فولاد پرند A314فولاد پرندA300
میلگرد 14 آرین A314آریان فولادA31415,276
میلگرد 14 ارگ A314ارگ تبریزA31414,312
میلگرد 14 خرمدشت A314فولاد خرمدشت تاکستانA2014,174
میلگرد 14 صدرای توس A314فولاد نیک صدرای توسA3014,255
میلگرد 14 سمنان A314نورد گرم سمنانA3140
میلگرد 14 آذر چلیک تبریز A314شرکت آذر چلیک تبریزA300
میلگرد 14 آریا A314آریا ذوبA31615,413
میلگرد 14 اردبیل A314ذوب آهن اردبیلA3014,404
میلگرد 14 فولاد کاوه اروند A314شرکت فولاد کاوه اروندA3014,220
میلگرد 14 شاهرود A314فولاد شاهرودA314/815,918
میلگرد 14 خلیج فارس A314مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3014,110
میلگرد 14 روهینا A314روهینا جنوبA314/214,220
میلگرد 14 فولاد پارسیان A314صنایع فولاد صبح پارسیانA300
میلگرد 14 صائب تبریز A314مجتمع فولاد صائب تبریزA3014,404
میلگرد 14 زاگرس A314صبا زاگرسA314/515,505
میلگرد 14 کیان فولاد ابهر A314کیان فولاد ابهرA3014,128
میلگرد 14 ابرکوه A314ابرکوه یزدA31514,083
میلگرد 14 نورد نوین ابهر A314شرکت فولاد نورد نوین ابهرA300
میلگرد 14 سیرجان A314جهان فولاد سیرجانA31414,239
میلگرد 14 هشترود A314فولاد و نورد هشترودA3014,312
میلگرد 14 راستین آستارا A314فولاد راستین آستاراA3014,615
میلگرد 14 مهیار اردبیل A314مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 14 دماوند A314دماوندA300
میلگرد 14 غرب کرمانشاه A314فولاد غرب کرمانشاهA3014,266
میلگرد 14 هیربد زرندیه A314هیربد زرندیهA3014,220
میلگرد 14 یزد احرامیان A314یزد احرامیانA3013,625
میلگرد 14 قائم رازی A314قائم رازیA3014,220
میلگرد 14 فولاد قزوین A314فولاد قزوینA3012,900
میلگرد 14 کرمانA214ذوب و نورد کرمانA200
میلگرد 14 کرمان A314ذوب و نورد کرمانA3013,855
میلگرد 14 بردسیر A314بردسیر کرمانA200
میلگرد 14 بردسیر A314بردسیر کرمانA3014,174
میلگرد 14 کوثر اهواز A314کوثر اهوازA3014,220
میلگرد 14 حسن رود A214فولاد حسن رود گیلانA2014,358
میلگرد 14 معراج کرد کوی A314معراج کرد کویA3014,170
میلگرد 16 ذوب آهن A316ذوب آهن اصفهانA318/9614,587
میلگرد 16 ظفر A316مجتمع فولاد ظفربنابA31815,505
میلگرد 16 راد A316راد همدانA317/516,363
میلگرد 16 شاهین A316شاهین بنابA318/2915,780
میلگرد 16 ابهر A316ابهرA318/915,413
میلگرد 16 آناهیتا A316آناهیتا گیلانA31814,587
میلگرد 16 امیرکبیر A316امیرکبیر خزرA318/515,597
میلگرد 16 نیشابور A316نیشابورA31915,349
میلگرد 16 فایکو A316فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A31914,964
میلگرد 16 بافق A316فولاد بافق یزدA318/514,376
میلگرد 16 میانه A316میانه تبریزA31915,349
میلگرد 16 کویر A316کویر کاشانA319/214,495
میلگرد 16کیان کاشان A316کیان کاشانA3014,587
میلگرد 16 صدر لرستان A316صدر فولاد لرستانA300
میلگرد 16 آلیاژی ایران A316فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 16 پرشین A316پرشین فولادA31815,413
میلگرد 16 شیراز پولاد نورد A216شیراز پولاد نوردA200
میلگرد 16 شیراز پولاد نورد A316شیراز پولاد نوردA300
میلگرد 16 فردوس باختر A316فردوس باخترA300
میلگرد 16 فولاد گلستان A316نورد فولاد گلستانA300
میلگرد 16 کاوه تیکمه داش A316کاوه تیکمه داشA31814,266
میلگرد 16 البرز غرب A316مجتمع فولاد البرز غربA3014,550
میلگرد 16 ایزدخواست A316ذوب فولاد ایزدخواست جنوبA300
میلگرد 16 آذرامین A316آذرامینA318/314,220
میلگرد 16 خرم آباد A316مجتمع فولاد خرم آبادA300
میلگرد 16 فولاد فولاد پرند A316فولاد پرندA300
میلگرد 16 آرین A316آریان فولادA31815,276
میلگرد 16 ارگ A316ارگ تبریزA31813,990
میلگرد 16 خرمدشت A316فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 16 صدرای توس A316فولاد نیک صدرای توسA300
میلگرد 16 سمنان A316نورد گرم سمنانA3180
میلگرد 16 آذر چلیک تبریز A316شرکت آذر چلیک تبریزA300
میلگرد 16 آریا A316آریا ذوبA31915,413
میلگرد 16 اردبیل A316ذوب آهن اردبیلA3014,404
میلگرد 16 فولاد کاوه اروند A316شرکت فولاد کاوه اروندA3014,220
میلگرد 16 شاهرود A316فولاد شاهرودA319/515,918
میلگرد 16 خلیج فارس A316مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3013,720
میلگرد 16 روهینا جنوب A316روهینا جنوبA318/514,220
میلگرد 16 فولاد پارسیان A316صنایع فولاد صبح پارسیانA300
میلگرد 16 صائب تبریز A316مجتمع فولاد صائب تبریزA3014,404
میلگرد 16 زاگرس A316صبا زاگرسA318/515,505
میلگرد 16 کیان فولاد ابهر A316کیان فولاد ابهرA3014,128
میلگرد 16 ابرکوه A316ابرکوه یزدA31914,083
میلگرد 16 نورد نوین ابهر A316شرکت فولاد نورد نوین ابهرA300
میلگرد 16 میاندوآب A316فولاد زرین میاندوآبA3014,128
میلگرد 16 سیرجان A316جهان فولاد سیرجانA31814,239
میلگرد 16 هشترود A316فولاد و نورد هشترودA3014,312
میلگرد 16 راستین آستارا A316فولاد راستین آستاراA3014,615
میلگرد 16 مهیار اردبیل A316مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 16 دماوند A316دماوندA300
میلگرد 16 غرب کرمانشاه A316فولاد غرب کرمانشاهA3014,266
میلگرد 16 هیربد زرندیه A316هیربد زرندیهA3014,174
میلگرد 16 یزد احرامیان A316یزد احرامیانA3014,128
میلگرد 16 قائم رازی A316قائم رازیA3014,220
میلگرد 16 فولاد قزوین A316فولاد قزوینA3012,900
میلگرد 16 کرمان A216ذوب و نورد کرمانA200
میلگرد16 کرمان A316ذوب و نورد کرمانA3013,855
میلگرد 16 بردسیر A316بردسیر کرمانA3014,174
میلگرد 16 کوثر اهواز A316کوثر اهوازA3014,220
میلگرد 16 حسن رود A316فولاد حسن رود گیلانA3014,358
میلگرد 16 معراج کرد کوی A316معراج کرد کویA3014,170
میلگرد 18 ذوب آهن A318ذوب آهن اصفهانA32414,495
میلگرد 18 ظفر A318مجتمع فولاد ظفربنابA32315,505
میلگرد 18 راد A318راد همدانA321/516,363
میلگرد 18 شاهین A318شاهین بنابA323/1615,780
میلگرد 18 ابهر A318ابهرA323/915,413
میلگرد 18 آناهیتا A318آناهیتا گیلانA322/814,587
میلگرد 18 امیرکبیر A318امیرکبیر خزرA32415,597
میلگرد 18 نیشابور A318نیشابورA324/215,349
میلگرد 18 فایکو A318فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A32414,964
میلگرد 18 بافق A318فولاد بافق یزدA32414,266
میلگرد 18 ابهر A3 بنگاه آسرون18ابهرA323/90
میلگرد 18 میانه A318میانه تبریزA32415,349
میلگرد 18 کویر A318کویر کاشانA324/614,404
میلگرد 18 سیرجان A318سیرجان حدید جنوبA3014,633
میلگرد 18 کیان کاشان A318کیان کاشانA300
میلگرد 18 صدر لرستان A318صدر فولاد لرستانA300
میلگرد 18 آلیاژی ایران A318فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 18 پرشین A318پرشین فولادA32415,413
میلگرد 18 شیراز پولاد نورد A218شیراز پولاد نوردA200
میلگرد 18 شیراز پولاد نورد A318شیراز پولاد نوردA300
میلگرد 18 فولاد گلستان A318نورد فولاد گلستانA3014,312
میلگرد 18 کاوه تیکمه داش A318کاوه تیکمه داشA323/0414,266
میلگرد 18 البرز غرب A318مجتمع فولاد البرز غربA300
میلگرد 18 ایزدخواست A318ذوب فولاد ایزدخواست جنوبA300
میلگرد 18 آذرامین A318آذرامینA32314,220
میلگرد 18 فولاد خرم آباد A318مجتمع فولاد خرم آبادA300
میلگرد 18 فولاد فولاد پرند A318فولاد پرندA300
میلگرد 18 آرین A318آریان فولادA32315,276
میلگرد 18 ارگ A318ارگ تبریزA32314,312
میلگرد 18 خرمدشت A318فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 18 صدرای توس A318فولاد نیک صدرای توسA300
میلگرد 18 سمنان A318نورد گرم سمنانA3230
میلگرد 18 آذر چلیک تبریز A318شرکت آذر چلیک تبریزA300
میلگرد 18 آریا A318آریا ذوبA32415,413
میلگرد 18 اردبیل A318ذوب آهن اردبیلA3014,404
میلگرد 18 فولاد کاوه اروند A318شرکت فولاد کاوه اروندA3014,600
میلگرد 18 شاهرود A318فولاد شاهرودA32515,918
میلگرد 18 خلیج فارس A318مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3013,991
میلگرد 18 روهینا جنوب A318روهینا جنوبA323/214,220
میلگرد 18 فولاد پارسیان A318صنایع فولاد صبح پارسیانA300
میلگرد 18 زاگرس A318صبا زاگرسA323/515,505
میلگرد 18 کیان فولاد ابهر A318کیان فولاد ابهرA3014,035
میلگرد 18 ابرکوه A318ابرکوه یزدA32413,991
میلگرد 18 نورد نوین ابهر A318شرکت فولاد نورد نوین ابهرA300
میلگرد 18 میاندوآب A318فولاد زرین میاندوآبA3014,128
میلگرد 18 سیرجان A318جهان فولاد سیرجانA32314,055
میلگرد 18 هشترود A318فولاد و نورد هشترودA3014,312
میلگرد 18 راستین آستارا A318فولاد راستین آستاراA3014,615
میلگرد 18 مهیار اردبیل A318مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 18 دماوند A318دماوندA300
میلگرد 18 غرب کرمانشاه A318فولاد غرب کرمانشاهA300
میلگرد 18 هیربد زرندیه A318هیربد زرندیهA3014,174
میلگرد 18 یزد احرامیان A318یزد احرامیانA3014,009
میلگرد 18 قائم رازی A318قائم رازیA3014,220
میلگرد 18 فولاد قزوین A318فولاد قزوینA300
میلگرد 18 کرمان A318ذوب و نورد کرمانA3013,855
میلگرد 18 بردسیرA318بردسیر کرمانA3014,035
میلگرد 18 کوثر اهواز A318کوثر اهوازA3014,037
میلگرد 18 حسن رود A318فولاد حسن رود گیلانA3014,358
میلگرد 18 معراج کرد کوی A318معراج کرد کویA3014,170
میلگرد 20 ذوب آهن A320ذوب آهن اصفهانA329/6514,174
میلگرد 20 ظفر A320مجتمع فولاد ظفربنابA32815,505
میلگرد 20 راد A320راد همدانA32716,363
میلگرد 20 شاهین A320شاهین بنابA328/615,780
میلگرد 20 ابهر A320ابهرA329/615,413
میلگرد 20 آناهیتا A320آناهیتا گیلانA32914,587
میلگرد 20 امیرکبیر A320امیرکبیر خزرA32915,597
میلگرد 20 نیشابور A320نیشابورA329/215,349
میلگرد 20 فایکو A320فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A329/514,964
میلگرد 20 بافق A320فولاد بافق یزدA329/214,266
میلگرد 20 فایکو A3 بنگاه آسرون20فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A329/50
میلگرد 20 میانه A320میانه تبریزA329/515,349
میلگرد 20 کویر A320کویر کاشانA33014,404
میلگرد 20 سیرجان A220سیرجان حدید جنوبA2014,633
میلگرد 20 سیرجان A320سیرجان حدید جنوبA3014,633
میلگرد 20 صدر لرستان A320صدر فولاد لرستانA300
میلگرد 20 آلیاژی ایران A320فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 20 پرشین A320پرشین فولادA32915,413
میلگرد 20 شیراز پولاد نورد A220شیراز پولاد نوردA200
میلگرد 20 شیراز پولاد نورد A320شیراز پولاد نوردA300
میلگرد 20 فولاد گلستان A320نورد فولاد گلستانA3014,312
میلگرد 20 کاوه تیکمه داش A320کاوه تیکمه داشA328/9214,266
میلگرد 20 البرز غرب A320مجتمع فولاد البرز غربA3014,050
میلگرد 20 ایزدخواست A320ذوب فولاد ایزدخواست جنوبA300
میلگرد 20 آذرامین A320آذرامینA329/514,220
میلگرد 20 خرم آباد A320مجتمع فولاد خرم آبادA300
میلگرد 20 آرین A320آریان فولادA33015,276
میلگرد 20 ارگ A320ارگ تبریزA32914,312
میلگرد 20 خرمدشت A320فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 20 صدرای توس A320فولاد نیک صدرای توسA300
میلگرد 20 سمنان A320نورد گرم سمنانA3280
میلگرد 20 آذر چلیک تبریز A320شرکت آذر چلیک تبریزA300
میلگرد 20 آریا A320آریا ذوبA329/515,413
میلگرد 20 فولاد کاوه اروند A320شرکت فولاد کاوه اروندA3014,130
میلگرد 20 شاهرود A320فولاد شاهرودA33115,918
میلگرد 20 خلیج فارس A320مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3013,720
میلگرد 20 روهینا جنوب A320روهینا جنوبA32914,220
میلگرد 20 فولاد پارسیان A3 20صنایع فولاد صبح پارسیانA300
میلگرد 20 زاگرس A320صبا زاگرسA329/515,505
میلگرد 20کیان فولاد ابهر A320کیان فولاد ابهرA3014,128
میلگرد 20 ابرکوه A320ابرکوه یزدA33013,991
میلگرد 20 نورد نوین ابهر A3 20شرکت فولاد نورد نوین ابهرA300
میلگرد 22 تات تاکستان A320تات فولاد تاکستانA300
میلگرد 20 فولاد زمرد A320شرکت فولاد زمردA300
میلگرد 20 میاندوآب A320فولاد زرین میاندوآبA3014,128
میلگرد 20 سیرجان A320جهان فولاد سیرجانA32814,055
میلگرد 20 هشترود A320فولاد و نورد هشترودA3014,312
میلگرد 20 راستین آستارا A320فولاد راستین آستاراA3014,615
میلگرد 20 مهیار اردبیل A320مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 20 دماوند A320دماوندA300
میلگرد 20 غرب کرمانشاه A320فولاد غرب کرمانشاهA300
میلگرد 20 هیربد زرندیه A320هیربد زرندیهA3014,174
میلگرد 20 یزد احرامیان A320یزد احرامیانA3014,009
میلگرد 20 قائم رازی A320قائم رازیA3014,220
میلگرد 20 فولاد قزوین A320فولاد قزوینA300
میلگرد آجدار 20 A3 کرمان20ذوب و نورد کرمانA3013,855
میلگرد 20 بردسیر A320بردسیر کرمانA3014,174
میلگرد 20 کوثر اهواز A320کوثر اهوازA3014,037
میلگرد 20 حسن رود A320فولاد حسن رود گیلانA3014,270
میلگرد 20 معراج کرد کوی A320معراج کرد کویA3014,156
میلگرد 22 ذوب آهن A322ذوب آهن اصفهانA335/7614,083
میلگرد 22 ظفر A322مجتمع فولاد ظفربنابA33415,505
میلگرد 22 راد A322راد همدانA33116,363
میلگرد 22 شاهین A322شاهین بنابA334/515,780
میلگرد 22 ابهر A322ابهرA335/6415,413
میلگرد 22 آناهیتا A322آناهیتا گیلانA33414,587
میلگرد 22 امیرکبیر A322امیرکبیر خزرA335/515,597
میلگرد 22 نیشابور A322نیشابورA336/20
میلگرد 22 فایکو A322فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A335/814,964
میلگرد 22 بافق A322فولاد بافق یزدA33214,266
میلگرد 22 میانه A322میانه تبریزA33615,349
میلگرد 22 کویر A322کویر کاشانA33616,881
میلگرد 22 سیرجان A322سیرجان حدید جنوبA3014,633
میلگرد 22 صدر لرستان A322صدر فولاد لرستانA300
میلگرد 22 آلیاژی ایران A322فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 22 پرشین A322پرشین فولادA33515,413
میلگرد 22 شیراز پولاد نورد A322شیراز پولاد نوردA300
میلگرد 22 کاوه تیکمه داش A322کاوه تیکمه داشA335/1614,266
میلگرد 22 البرز غرب A322مجتمع فولاد البرز غربA3013,900
میلگرد 22 آذرامین A322آذرامینA33514,220
میلگرد 22 خرم آباد A322مجتمع فولاد خرم آبادA300
میلگرد 22 آرین A322آریان فولادA33615,276
میلگرد 22 ارگ A322ارگ تبریزA33514,312
میلگرد 22 خرمدشت A322فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 22 صدرای توس A322فولاد نیک صدرای توسA300
میلگرد 22 سمنان A322نورد گرم سمنانA3340
میلگرد 22 آذر چلیک تبریز A322شرکت آذر چلیک تبریزA300
میلگرد 22 کاوه اروند A322شرکت فولاد کاوه اروندA300
میلگرد 22 شاهرود A322فولاد شاهرودA3370
میلگرد 22 خلیج فارس A322مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3013,991
میلگرد 22 روهیناجنوب A322روهینا جنوبA3350
میلگرد 22 زاگرس A322صبا زاگرسA335/515,505
میلگرد 22 کیان فولاد ابهر A322کیان فولاد ابهرA3014,128
میلگرد 22 ابرکوه A322ابرکوه یزدA33613,991
میلگرد 22 تات تاکستان A322تات فولاد تاکستانA300
میلگرد 22 فولاد میاندوآب A3 22فولاد زرین میاندوآبA3014,128
میلگرد 22 هشترود A322فولاد و نورد هشترودA3014,312
میلگرد 22 راستین آستارا A322فولاد راستین آستاراA3014,615
میلگرد 22 مهیار اردبیل A322مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 22 غرب کرمانشاه A322فولاد غرب کرمانشاهA300
میلگرد 22 هیربد زرندیه A322هیربد زرندیهA3014,174
میلگرد 22 کرمان A322ذوب و نورد کرمانA300
میلگرد 22 بردسیر A322بردسیر کرمانA3013,900
میلگرد 22 کوثر اهواز A322کوثر اهوازA3014,037
میلگرد 22 حسن رود A322فولاد حسن رود گیلانA3014,358
میلگرد 22 یزد احرامیان A322یزد احرامیانA3014,009
میلگرد 25 ذوب آهن A325ذوب آهن اصفهانA346/214,174
میلگرد 25 ظفر A3 25مجتمع فولاد ظفربنابA344/515,505
میلگرد 22 راد A325راد همدانA34216,409
میلگرد 25 شاهین A325شاهین بنابA344/7515,780
میلگرد 25 ابهر A325ابهرA345/615,413
میلگرد 25 آناهیتا A325آناهیتا گیلانA34414,587
میلگرد 25 امیرکبیر A325امیرکبیر خزرA34615,597
میلگرد 25 نیشابور A325نیشابورA3470
میلگرد 25 فایکو A325فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A346/214,964
میلگرد 25 بافق A325فولاد بافق یزدA34714,266
میلگرد 25 میانه A325میانه تبریزA346/515,349
میلگرد 25 کویر A325کویر کاشانA346/414,404
میلگرد 25 سیرجان A325سیرجان حدید جنوبA3014,633
میلگرد 25 صدر لرستان A325صدر فولاد لرستانA300
میلگرد 25 آلیاژی ایران A325فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 25 پرشین A325پرشین فولادA34615,413
میلگرد 25 کاوه A325کاوه تیکمه داشA345/3614,266
میلگرد 25 البرز غرب A325مجتمع فولاد البرز غربA300
میلگرد 25 آذرامین A325آذرامینA345/514,220
میلگرد 25 خرم آباد A325مجتمع فولاد خرم آبادA300
میلگرد 25 آرین A325آریان فولادA34715,276
میلگرد 25 ارگ A325ارگ تبریزA348/514,312
میلگرد 25 خرمدشت A325فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 25 صدرای توس A325فولاد نیک صدرای توسA300
میلگرد 25 سمنان A325نورد گرم سمنانA3440
میلگرد 25 آذر چلیک تبریز A325شرکت آذر چلیک تبریزA300
میلگرد 25 فولاد کاوه اروند A325شرکت فولاد کاوه اروندA3014,220
میلگرد 25 شاهرود A325فولاد شاهرودA348/60
میلگرد 25 خلیج فارس A325مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3013,991
میلگرد 25 روهینا جنوب A325روهینا جنوبA34514,220
میلگرد 25 زاگرس A325صبا زاگرسA346/315,505
میلگرد 25 کیان فولاد ابهر A325کیان فولاد ابهرA3014,128
میلگرد 25 ابرکوه A325ابرکوه یزدA34713,991
میلگرد 25 فولاد زمرد A225شرکت فولاد زمردA200
میلگرد 25 میاندوآب A325فولاد زرین میاندوآبA3014,128
میلگرد 25 مهیار اردبیل A325مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 25 غرب کرمانشاه A325فولاد غرب کرمانشاهA300
میلگرد 25 هیربد زرندیه A325هیربد زرندیهA3014,174
میلگرد 25 یزد احرامیان A325یزد احرامیانA3014,037
میلگرد 25 قائم رازی A325قائم رازیA3014,220
میلگرد 25 بردسیر A325بردسیر کرمانA3014,174
میلگرد 25کوثر اهواز A325کوثر اهوازA3014,037
میلگرد 25 حسن رود A325فولاد حسن رود گیلانA300
میلگرد 28 ذوب آهن A328ذوب آهن اصفهانA357/9614,128
میلگرد 28 ظفر A328مجتمع فولاد ظفربنابA355/515,505
میلگرد 28 راد A328راد همدانA35516,409
میلگرد 28 شاهین A328شاهین بنابA356/6615,780
میلگرد 28 ابهر A328ابهرA3580
میلگرد 28 آناهیتا A328آناهیتا گیلانA355/514,587
میلگرد 28 امیرکبیر A328امیرکبیر خزرA35815,597
میلگرد 28 نیشابور A328نیشابورA35615,349
میلگرد 28 فایکو A328فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A3570
میلگرد 28 بافق A328فولاد بافق یزدA357/514,266
میلگرد 28 میانه A328میانه تبریزA356/515,349
میلگرد 28 کویر A328کویر کاشانA358/514,404
میلگرد 28 آلیاژی ایران A328فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 28 پرشین A328پرشین فولادA35715,459
میلگرد 28 کاوه تیکمه داش A328کاوه تیکمه داشA355/9214,266
میلگرد 28 آذرامین A328آذرامینA356/814,220
میلگرد 28 آرین A328آریان فولادA3560
میلگرد 28 ارگ A328ارگ تبریزA357/50
میلگرد 28 خرمدشت A328فولاد خرمدشت تاکستانA3014,174
میلگرد 28 صدرای توس A328فولاد نیک صدرای توسA3014,255
میلگرد 28 سمنان A328نورد گرم سمنانA3560
میلگرد 28 فولاد کاوه اروند A328شرکت فولاد کاوه اروندA300
میلگرد 28 شاهرود A328فولاد شاهرودA3580
میلگرد 28 خلیج فارس A328مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3013,991
میلگرد 28 روهینا جنوب A328روهینا جنوبA35614,220
میلگرد 28 زاگرس A328صبا زاگرسA3580
میلگرد 28 کیان فولاد ابهر A328کیان فولاد ابهرA3014,128
میلگرد 28 ابرکوه A328ابرکوه یزدA35713,991
میلگرد 28 مهیار اردبیل A328مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 28 هیربد زرندیه A328هیربد زرندیهA3014,220
میلگرد 28 یزد احرامیان A328یزد احرامیانA3013,899
میلگرد 28 قائم رازی A328قائم رازیA3014,220
میلگرد 28 بردسیر A328بردسیر کرمانA300
میلگرد 28 ذوب آهن A332ذوب آهن اصفهانA375/7214,312
میلگرد 32 ظفر A332مجتمع فولاد ظفربنابA372/515,505
میلگرد 32 شاهین A332شاهین بنابA373/0515,780
میلگرد 32 آناهیتا A332آناهیتا گیلانA37214,587
میلگرد 32 نیشابور A332نیشابورA378/20
میلگرد 32 فایکو A332فولاد البرز ایرانیان(فایکو)A37514,964
میلگرد 32 بافق A332فولاد بافق یزدA375/314,312
میلگرد 32 میانه A332میانه تبریزA37615,349
میلگرد 32 کویر A332کویر کاشانA37614,404
میلگرد 32 آلیاژی ایران A332فولاد آلیاژی ایرانA300
میلگرد 32 پرشین A332پرشین فولادA37615,459
میلگرد 32 کاوه تیکمه داش A332کاوه تیکمه داشA372/4814,266
میلگرد 32 آذرامین A332آذرامینA37514,220
میلگرد 32 آرین A332آریان فولادA3760
میلگرد 32 صدرای توس A332فولاد نیک صدرای توسA300
میلگرد 32 سمنان A332نورد گرم سمنانA3730
میلگرد 32 شاهرود A332فولاد شاهرودA3760
میلگرد 32 خلیج فارس A332مجتمع فولاد آتیه خلیج فارسA3014,358
میلگرد 32 روهینا جنوب A332روهینا جنوبA37414,220
میلگرد 32 زاگرس A332صبا زاگرسA375/70
میلگرد 32 ابرکوه A332ابرکوه یزدA37613,991
میلگرد 32 مهیار اردبیل A332مهیار اردبیلA3014,404
میلگرد 32 هیربد زرندیه A332هیربد زرندیهA3014,220
میلگرد 32 یزد احرامیان A332یزد احرامیانA3014,082
میلگرد 32 قائم رازی A332قائم رازیA3014,037
میلگرد 32 بردسیر A332بردسیر کرمانA300
× تماس با آسرون ۴۳۰۰۰۰۲۳
بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه با جمع‌آوری حدود 22500 پروژه و ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز ساختمان‌های در حال ساخت، اولین و جامع‌ترین بانک اطلاعات ساختمانی در سطح تهران و حومه‌ی تهران می‌باشد. این اطلاعات شامل شماره تماس سازنده، مرحله کار، آدرس پروژه، تصویر پروژه، تعداد طبقات و واحدها، متراژ، نقشه گوگل‌مپ و ... می‌باشد. اطلاعات به‌صورت مداوم آپدیت شده و روزانه 50 مورد پروژه جدید به این تعداد اضافه می‌گردد. برای به‌روزرسانی صحیح‌تر پروژه‌ها، ماهانه یک تصویر جدید از پروژه بارگذاری شده تا مرحله‌ی دقیق پروژه مشخص‌شده و با به‌کارگیری جزئیات دقیق و کامل پروژه فرآیند بازاریابی به‌راحتی انجام گیرد.

سازه افزار

سازه افزار

یکی از پربازدیدترین و نام آشناترین سایت‌های نیازمندی صنعت ساختمان در بین سازندگان و مصرف‌کنندگان

سازه ادز

سازه ادز

بستری مناسب برای بهتر و بیشتر دیده‌شدن کسب‌و‌کار شما در موتورهای جستجو و شبکه‌‌های اجتماعی

 پنل ارسال پیامک

پنل ارسال پیامک

امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به بازارهدف به‌همراه قابلیت برگشت اعتبار پیامک‌های ناموفق

پروژه های بازاریابی شده

پروژه های بازاریابی شده

استخراج روزانه‌ی درخواست خرید سازندگان به‌منظور صرفه‌جویی در وقت و انرژی شما

دوره آموزش بازاریابی

دوره آموزش بازاریابی

دوره‌های رایگان آموزش فروش و بازاریابی برای افزایش شناخت‌بازار، آنالیز‌ رقبا و تکنیک‌های موثر فروش

نصب اوراق تبلیغاتی

نصب اوراق تبلیغاتی

نصب و توزیع اوراق تبلیغاتی مانند کاتالوگ، کارتن‌پلاست، بنر در محل ساختمان‌های درحال ساخت

پنل ثبت مذاکرات

پنل ثبت مذاکرات

امکان ثبت مذاکرات با سازندگان به صورت به صورت زماندار به همراه هشدار پیامکی و آنلاین

مناقصات و مزایدات

مناقصات و مزایدات

ارائه اطلاعات مناقصات و مزایدات ساختمانی سراسر کشور به صورت رایگان

طراحی سایت

طراحی سایت

ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری، خدماتی و ...

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

ارائه خدمات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، لینکدین، تلگرام و ...

گوگل ادز

گوگل ادز

ارائه خدمات تبلیغات آنلاین در سطح موتور جستجوی گوگل، یوتیوب و ...

سئو

سئو

ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو

وبلاگ پرشین سازه

اخبار و مقالات آموزشی صنعت ساختمان

پنل 3d

پنل های سه‌بعدی به‌صورت آماده و اصطلاحاً پیش ساخته عرضه می شوند. در این مقاله به معرفی آن میپردازیم.

14 سال سابقه کاری پرشین سازه
۱۴سال

سابقه کاری

پرشین سازه دارای 43 کارمند حضوری می باشد
۴۳نفر

پرسنل

پهنای باند روزانه
۲۰۰۰+

مشتری فعال

پرشین سازه دارای بیش از 22500 پروژه فعال می باشد
۲۲۵۰۰+

پروژه فعال

کلیه حقوق برای شرکت ارتباطات ماندگار پرشین محفوظ می باشد.

Copyright © 2019 Ertebatat Mandegar Persian Ltd. Ertebatat Mandegar Persian Company ® , All Rights Reserved.